Odzyskanie danych z konta w XP

(Duken) #1

Jak odzyskać dane” zdięcia” (dokładnie pliki jpg) ale po koleji

1. Komputer miał zainstalowane dwa systemy na C win98 a na D: XP

2. w XP były 3 konta użytkowników na jednym były wgrane zdjęcia (i pliki te były na dysku D

3. Konta te zostały usunięte w menadrzeże zarządzania kontami użytkowników wraz z tymi kontami właśnie te pliki

4. później był formatowany dysk C i na dysku C zainstalowany win XP

Próbowałem odzyskać te pliki, ale te programy widzi pliki JPG które były wcześniej usuwane poprzez zwyczajne usuń a tych które zostały usunięte wraz z kontem to nie widzi

Używałem

1.FileRevival

2.finalrecovery

:frowning:

(Marsmo) #2

Proponuję program PC Inspektor File Recovery - pełny opis działania itd. i pobranie z polską nakładką

http://www.cdrinfo.pl/artykuly/odzyskiwacz/

Problem może być, jak nadpisałeś dane w tych samych klastrach dysku... :?

Niewiem doprawdy, czy usunięcie konta użytkownika może mieć jakiś wpływ na obraz zapisu plików? :shock:

Ale mogę się mylić... :?

Pczekaj na opinie innych! :slight_smile:

(lazikar) #3

Problem w tym czy po usunieciu plików na dysku D było coś zapisywane. Jak masz tam system to zapewne tak więc odzyskanie może nie być możliwe.

Poczytaj jeszcze

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... topic=4993

(Duken) #4

na dysku d nic nie nagrywałem, a nowy system insalowałem na C, tam gdzie poprzenio był 98, a teraz zainstalowałem XP, a tego systemu z D nawet nie ruszałem

Pobawiłem sie trochę programem “PC Inspector File Recovery”, ale cos nie mogę uzyskać pozytywnego efektu:

Na początku wybierając „recover deleted files” i poszukując tych plików program ich nie znajduje

Natomiast wybierając „find lost data” program znajduje mi te pliki o które mi chodzi „*.jpg” po save zapisuje mi je na dysk, wielkosc jest tych plikow OK, bo maja po okolo1,5MB ale pod win XP jak wchodzę do tego katalogu to widzę te zdjęcia jako miniaturki, a przy próbie otwarcia pliku jest tylko kolorowy pasek u góry a reszta cała szara, tak jakby był tylko początek pliku, i nie mam pojęcia dlaczego

(Marsmo) #5

Widzę, że operujesz anglojęzyczną wersją tego programu!

Sorry - bo być może biegle władasz tym językiem, ale jeżeli nie - to ściągnij polską nakładkę (jest tam również ponoć obszerny plik pomocy - też PL), z mojego wcześniejszego linku.

Jeżeli to nie wyjaśni sprawy, a nikt nie podpowie Ci - dlaczego te zdjątka są jak gdyby, nie w pełni odzyskane... to musisz próbować po kolei innych programów z linka lazikara! :slight_smile: Trochę tam tego jest...