Odzyskanie danych z płyty DVD

Witam. Mój problem jest nietypowy, więc zwróciłem się do forum - może ktoś z Was drodzy koledzy mi pomoże.

Nagrywałem sobie od Świąt Bożego Narodzenia płytę DVD+R z kamery. Posiadam DVD z nagrywaniem więc dogrywałem sobie filmiki rodzinne na płytkę po każdej okazji czy filmikach z dziećmi. Było tych filmików nagranych już 6 szt. Po dograniu 7-go filmiku odtwarzacz DVD rozpoczął standardowe swoje zapisywanie plików które robi za każdym razem po zakończeniu każdego nagrywania. Podkreślam, że na poprzednich płytkach miałem nagranych w odstępach czasowych około 15 filmików i było OK. A tu po raz pierwszy, bo wcześniej się z tym nie spotkałem również wyskoczyło okienko o zapisywaniu danych lecz nie trwało do jak zwykle około 10-15 sekund ale ponad 10 minut.(Na płycie było jeszcze około 2,5h miejsca do nagrania). Przypuszczałem oczywiście, że odtwarzacz się zawiesił, ale miałem nadzieję, że jednak się odwiesi. Niestety. On nie aragował. Nie chciał wyżucic płyty ani się wyłączyć. Podjąłem niestety tą najgorszą metodę wyjścia z sytuacji - Wyłączyłem odtwarzacz z gniazdka. No i tu dopiero pojawił się problem. Ani DVD na którym nagrywałem, ani PS2, jak również komp nie widzą płyty. W komputerze widzi płytę jedynie Nero 7, ale nie otwiera plików na płycie, lecz jedynie pokazuje dwie uszkodzone Ścieżki płyty i to wszystko. Mam cichą nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże. Zależy mi bardzo na filmikach z tej płyty. Mam tam ważne dla mnie i rodziny rocznice dzieci, chrzciny, wycieczki itd. Bardzo proszę o pomoc. Jakim to programem wyciągnąć te filmiki z tej cholernej płyty (płyta nie jest porysowana). Z góry dziękuję!

Nie wiem, czy wersja trial umożliwia odzyskiwanie plików, ale spróbuj: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … k+3.1.13.0

Może coś tutaj znajdziesz: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … nie+danych

Sprawdziłem ten program - Niestety nie widzi plików:

REZULTAT PROGRAMU to

Info

  • data: 2008-07-27

  • operacja: Odzyskaj

  • źródło : E:\

  • źródło nazwa etykiety:

Uproszczona statystyka

  • upłynęło czasu: 00:00:11

  • cały transfer[kB/s]: /

  • foldery w operacji: 0

  • pliki w operacji: 0

Błędy

  • błędy: 3

  • ostrzeżenia: 0

  • inny: 0

W dniu 27.07.2008 , o godzinie 16:14 został dopisany post przez Adi_superstar

… i jeszcze to:

błąd;win32;Niepoprawna funkcja. (kod: 1);E:\

krytyczny;operacja;Nie znaleziono pliku/folderu w oknie setupu! (kod: 2);E:\

krytyczny;operacja;Operacja przerwana! (kod: 3);

Sprawdź programy ISOBuster oraz BadCopy Pro