Odzyskanie Histori www

Chciał bym się dowiedzieć czy można odzyskać historie wchodzenia i logowania sie na strony www z danego dnia?znaczy sie czy administracja danej strony www może sprawdzić dla mnie czy sie logowałem ze swojego IP 3 dni temu na ich stronę?wystukałem maila z taka prośba ale zero odpowiedzi

Sprawdzając logi serwera (jeżeli admin strony ma dostęp do niego) oczywiście że może, ale nikt Ci takiej informacji nie udzieli :!:

a nie napisałem o co kaman ktoś sie zalogował ale nie z mojego kompa daje sobie głowę i dwie ręce odciąć.Chodzi o to ze ktoś sprezentował paczkę z jakimiś kosmetykami na 280 żł i to dzisiaj do mnie przyszło ale nie odebrałem bo nic nie zamawiałem z pamięcią jeszcze kłopotów nie mam i właśnie chciał bym wiedzieć kto to był chcę to zgłosić bo ktoś sie posłużył moimi danymi osobowymi teraz zna mój adres domowy ,telefon domowy,komórkowy mail,gg i taka lipa bo może sie gdzieś rejestrować i numery odpierdzielać jedyne co jest bezpieczne to mail,fony i gg. zdążyłem jeszcze na szczęście zmienić hasło na tamtej stronie skąd była zamawiana paczka.