Odzyskanie klucza do kasperskyego

przez przypadek jakiś czas temu skasowałem całą zawartość skrzynki :frowning:

miałem tam plik klucza do kasperskyego jutro chciał bym postawić system od nowa tylko nie wiem jak wyciągnąć klucz z KISa którego mam zainstalowanego :?:

Mam mksa co prawda, ale odzyskałem klucz tylko i wyłącznie dzwoniąc do pomocy technicznej… Teraz jest weekend, ale w poniedziałek już będzie można dzwonić… :slight_smile:

Próbowałem programami, ale nic nie znajdywały… :slight_smile:

dzwonienie odpada klucz mam z jakies promocji wypełniłem formularzyk na jakieś stronie i mi go wysłali

Kliknij na ikonkę Kaspersky’iego w tray’u (raz, lewym przyciskiem myszy), następnie wejdź w zakładkę licencja i tam jest takie pole: “Informacje o licencji” a niżej jest klucz.

nic mi to nie daje bo tam jest tylko jakiś klucz którego sie nie da wpisać musi być jakiś inny

Tylko i wyłącznie telefon do pomocy technicznej.

Innej opcji nie ma.

OT kosz.

Skoro znalazłeś rozwiązanie podziel się nim na forum.

trzeba wyeksportować klucz

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\LicStorage

potem wystarczy na nowym systemie dodać go do rejestru i można zainstalować kasperskiego :slight_smile:

Witaj.

Skasowałeś pocztę na kompie czy na portalu? jeśli na kompie to wejdź przez portal i może ta wiadomość jeszcze będzie.

Pozdrawiam.

skasowałem w portalu ustawiałem program antyspamowy i po zaznaczeniu dobra spam bouncig nie zauważyłem że trzeba jeszcze zaznaczyć ze ma ich nie kasować i poszło wszystko z 3 skrzynek :stuck_out_tongue: