Odzyskanie plików wideo

Witam, może i nie w tym dziale założyłem ten wątek ale potrzebuje odpowiedzi i pomocy jak najszybciej.

chciałbym odzyskać pliki wideo(mp4) z partycji , która neistety była już nadpisana dwoma filmami, a tamte pliki które chce odzyskać zostały usuniete z kosza ok 2 tyg temu. czy jest na to jakaś rada czy już nic się nie da z tym zrobić ?

Przy odrobinie szczęścia jeśli pliki nie zostały nadpisane to Recuva lub DiskDigger powinien odzyskać te pliki,

ewentualnie PhotoRec

w DiskDigger skanowałem tą partycje z której usuwałem i znalazło pliki które chce przywrócić ale nie ma przy nich ani czerwonej ani zielonej kropki tylko znak zapytania jest i na szaro to jest .

Dodane 04.05.2012 (Pt) 17:50

kilkadziesiąt wyświetleń a nikt nie radzi odpisac i pomóc, zaraz sie wkur. :wink:

Dodane 04.05.2012 (Pt) 22:55

jest tu jakiś specjalista od tego ?

różne programy ściągałem i nie wykrywało tego pliku, może jeszcze nie trafiłem na ten właściwy program , próbowałem z aparatu jak i z partycji wydobyć ale zapisywałem już na aparacie i na tej partycji inne pliki i zostały te usunięte już nadpisane i czy jest szansa odzyskania ich ?

inne bezpłatne narzędzia

Pandora Recovery

PC Inspector File Recovery

MiniToolRecovery

http://www.powerdatarecovery.com/

lub alternatywa w postaci linuksowych narzędzi

https://help.ubuntu.com/community/DataRecovery

lub płatne

GetDataBack

R-Studio

ZAR

nadal nic z tego .

widze ze samemu jakimś programem ściągniętym z neta nic nie zrobie. Będę musiał to oddać do firmy specjalizującej się w odzyskiwaniu danych i oni to zrobią , przynajmniej będę pewny ze odzyskają.

pod warunkiem że pliki te nie zostały nadpisane, możesz jeszcze skorzystać z pomocy na tym forum

tutaj

Jeżeli masz włączone przywracanie systemu to mozliwe ża znajdziesz w x:\System Volume Information - można go przeglądać z ubuntu lub awaryjnie uruchom system i w zabezpieczeniach dodaj swoje konto do listy właściciele do tego folderu

Dobrym narzędziem jest jak kolega wcześniej polecił R-Studio jest to program, dzięki któremu udało mi się odzyskać wszystkie niezbędne pliki po uszkodzeniu struktury partycji i po dwukrotnym instalowaniu systemu. Niestety wersja demo ma pewne ograniczenia, w wersji pełnej ten program jest naprawdę dobry, warto kupić licencję. Sprawdzony na mojej skórze =D>

z kroniki systemu można tylko odzyskać pliki oraz ustawienia dotyczące systemu