Odzyskanie plików

Witam. Mam takie pytanie, ostatnimi czasy używałem systemu Windows XP, teraz przesiadłem się na Windows 7 i formatowałem tylko dysk C by zainstalować 7, D został bez zmian. Tu moje pytanie czy da się jakoś odzyskać pare plików, lub spróbować jakimś programem? Ewentualnie zlecić jakiejś firmie i czy sobie poradzą z tym?

Zobacz: utrata-zdjec-t494686.html

Daj znać o efektach.

Pozdrawiam.

Jeśli pliki z dysku C zostały nadpisane są już nie do odzyskania. Sam miałem podobną sytuację po reinstalacji systemu i straciłem przypadkowo pliki archiwum z komunikatora. Skuteczność odzyskiwania programem Ontrack Easy Recovery oceniłbym w moim przypadku na co najwyżej 10%, ale nie ma co się dziwić, nowy system nadpisał większość z nich.

wixa18 , nie odzyskasz. Dane zostały podwójnie nadpisane i przynajmniej w domowych warunkach nic na to nie poradzisz. Jedynym wyjściem jest oddać dysk do firmy specjalizującej się w odzysjiwaniu danych, jednak problem jest w tym, ze ich cennik dochodzi nawet do kilku tysięcy zł, tak więc nie zdziw się, jak oddasz dysk i gościu krzyknie np. 300 złotych…