Odzyskanie pliku po formacie

Witam. Jakieś 2h temu zrobiłem format, skopiowałem wszystkie instalki programów, zdjęcia itp. ale zapomniałem skopiować JEDNEGO PLIKU o wadze 10kb, który zawierał moje osobiste dane. Czy wiecie jak go odzyskać.

Plik był na dysku C i po formacie zainstalowałem Windowsa na C.

jaki ja głupi byłem…

Jeśli zrobiłeś całkowite formatowanie to raczej już tego nie odzyskasz. Jeśli zrobiłeś szybkie formatowanie to możesz spróbować programów do odzyskiwania danych np. tego

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ofessional

Zrobiłem szybkie formatowanie (NTFS) z poziomu płyty Windowsa XP Pro. Wgrałem tego Windowsa, programy i sterowniki.

Mógł byś napisać jak obsługiwać ten program??

Primo: NTFS :wink:

Secundo: Istnieje 99.99% szans, że ten 10 Kb plik został nadpisany… :wink: Ale możesz próbować, a nuż widelec się uda… :wink:

No, może nie ważył 10kb tylko 1-3KB, ale był bardzo ważny i utworzyłem go 3-5 dni przed formatem bo Windows uruchamiał się z 2 min, więc powinien istnieć, bo nie wierze, że takie pliki o małej wadze idą na odstrzał jako pierwsze.

Wiesz, ja się modle by ten pliczek wrócił do mnie bo inaczej po mnie :frowning: .

osobiście polecam getdataback

Dlaczego plik po przy wróceniu jest odnośnikiem a nie plikiem który był przed sformatowaniem dysku??

Dodane 15.06.2009 (Pn) 19:29

Ok, już znalazłem poprawny pliczek.