Odzyskanie pliku po formacie

(Serion94) #1

Witam. Jakieś 2h temu zrobiłem format, skopiowałem wszystkie instalki programów, zdjęcia itp. ale zapomniałem skopiować JEDNEGO PLIKU o wadze 10kb, który zawierał moje osobiste dane. Czy wiecie jak go odzyskać.

Plik był na dysku C i po formacie zainstalowałem Windowsa na C.

jaki ja głupi byłem...

(Caman131) #2

Jeśli zrobiłeś całkowite formatowanie to raczej już tego nie odzyskasz. Jeśli zrobiłeś szybkie formatowanie to możesz spróbować programów do odzyskiwania danych np. tego

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... ofessional

(Serion94) #3

Zrobiłem szybkie formatowanie (NTFS) z poziomu płyty Windowsa XP Pro. Wgrałem tego Windowsa, programy i sterowniki.

Mógł byś napisać jak obsługiwać ten program??

(greh) #4

Primo: NTFS :wink:

Secundo: Istnieje 99.99% szans, że ten 10 Kb plik został nadpisany... :wink: Ale możesz próbować, a nuż widelec się uda... :wink:

(Serion94) #5

No, może nie ważył 10kb tylko 1-3KB, ale był bardzo ważny i utworzyłem go 3-5 dni przed formatem bo Windows uruchamiał się z 2 min, więc powinien istnieć, bo nie wierze, że takie pliki o małej wadze idą na odstrzał jako pierwsze.

Wiesz, ja się modle by ten pliczek wrócił do mnie bo inaczej po mnie :frowning: .

(ol3k) #6

osobiście polecam getdataback

(Serion94) #7

Dlaczego plik po przy wróceniu jest odnośnikiem a nie plikiem który był przed sformatowaniem dysku??

-- Dodane 15.06.2009 (Pn) 19:29 --

Ok, już znalazłem poprawny pliczek.