Odzyskanie pliku z moich dokumentów


(Mgeruz) #1

Zainsstalowałem ponownie XP, ale bez formatowania dysku. Jednak okazało się, że po reinstalacji nie mogę - nawet jako administrator - wejść do swojego poprzedniego folderu Moje dokumenty. Zależy mi na dotarciu do tego pliku, bo mam tam istotne dane, ale jak to zrobić??? :o


(Gutek) #2

Nie rozumię, znaczy jak chcesz wejść co wyskakuje? Są 2 foldery moje dokumenty? Jak zainstalowałeś XP robiłeś reinstalację: zrobiłeś z CD nakładkę instalki w trybie Aktualizacji, czy nadpisałeś z instalatora CD, czyli jak to drugie to zachowałes w ten sposób swoje dane, konto i programy.

Jak odpowiedz i jaki komunikat wyskakuje?


(Mgeruz) #3

Zainstalowałem poprzez nakładkę do c:\windows. Mam zatem jeden system :wink: Ale mam dwa foldery moje dokumenty. Ten nowy otwieram normalnie. Przy wejściu na drugi słyszę tylko dźwięk w głośniczku (sygnał niedozwolonej operacji) i folder zostaje zamknnniety bez zmian.

Folder daje się skopiować, ale kopia jest pusta w środku.

pozdraiwam


(Kurzun) #4

Tez mialem taki problem. Wgralem Ontrack Easy Recovery ( Niestety nie free) i odzykalem wiekszosc plikow. Tylko program wgraj na inna partycje :slight_smile:


(Tomek Zamlynny) #5

czy jest jakiś komunikat? np.


(Mgeruz) #6

Wchodzę w ten folder z menedżera plików (Total Commander). Nie ma żadnych komunikatów. Po prostu w niego nie wchodzi i koniec http://forum.dobreprogramy.pl/images/sm … _lolek.gif

LOL


(Tomek Zamlynny) #7

start=>> uruchom CMD

dir sciezka_nazwa_pliku

(Mgeruz) #8

kamaa - spróbowałem wg Twoich read załatwić sprawę w trybie tekstowym. Wystkoczył komunikat “Odmowa dostępu”.


(Tomek Zamlynny) #9

sprawdz http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=cacls