Odzyskanie skasowanych fotek

(Fionaserwy) #1

mam ogromniasty problem! !!

Digital Image Recowery 1.47 jak go próbuje uruchomić to mi sie włancza otwóż za pomoca.... klikam na wszystko ale to nic nie daje

(Maesky) #2

Ale jaki pobrałeś program (nazwa) ? Z tym samobójstwem to się wstrzymaj, bo na tym forum jest dużo zdolnych komputerowców, którzy moga ci pomóc.

(Fionaserwy) #3

Digital Image Recovery 1.47

(Gk88) #4

PCInspector File Recorvery

pobierasz, instalujesz, odpalasz i:

wybierasz jezyk - angielski

klikasz przycisk przy opcji "Recorver Deletled Files"

wybierasz partycje na ktorej byly fotki

po lewej stronie masz drzewko folderow... znajdz swoj

wybierz plik do odzyskania

kliknij prawym przyciskiem myszki

wybierz opcje "Save to..."

wybiersz miejsce gdzie ma ci to zapisac

i viola :smiley:

P.S. mozesz tez zapisac caly folder - prawy klik na folder i "save to..."

(Zbych ) #5

taki mały dodatek to tego programu , bo przeważnie to polak mądry po szkodzie i czyta instrukcje jak jest już za późno: cytat:

Uwaga!

1. Nie zalecamy programu początkującym użytkownikom!

2. Program nie obsługuje nośników CD-R/CD-RW/DVD oraz nie umożliwia naprawienia FAT lub tabeli partycji.

3. W żadnym wypadku nie można instalować programu na dysku, z którego zostały skasowane dane! W takim wypadku oprogramowanie musi byc zainstalowane i uruchomione na drugim niezależnym napedzie dyskowym.

(Fionaserwy) #6

potrzebuje kogoś kto mi krok po kroku wyjaśni jak odzyskac zdjęcia, jaki program mam mieć itd. no wiec moja karta pamięci to :olympus256Mb nie ma pojęcia co robić, nie potrafie ich odzyskać. a tak gwoli ścisłości to te zdjęcia były tyko na aparacie, nie zdążyłam ich zgrać na komputer...

jak tylko potraficie to bardzo proszę o pomoc. moje gg:2481716

(Micromac) #7

PCInspector Smart Recovery 4.5

Po uruchomieniu programu wybieramy źródło, z którego ma podjąć próbę odzyskania skasowanych plików

Wiecej poczytaj tutaj