Odzyskanie usuniętych zdjęć z aparatu

Witam wiec chcialbym odzyskac usuniete zdjecia z aparatu nikon s700. Wiem, że są programy recovery itd. które odzyskuja dane nawet po formacie i teraz mam pytanie co zrobic w moim wypadku. Wiec tak na poczatku sprobowalem odzyskac zdjecia programem digital image recovery dla testu podpialem pendrive i odzyskalo wszystkie zdjecia ktore usuwalem z tego pendrive’a. Ale gdy podpinam aparat jest problem ponieważ pojawia się on nie jako “urzadzenie z wymiennymi nosnikami pamieci” tylko jako “urzadzenie przenosne” i tutaj pojawia się problem… otóż włączajac te wszystkie programy recovery probowalem np.data recovery,undelete,pci inspector file recovery nie wyszukuje po prostu tego jako dysku… po prostu nie moze tego znalesc. Bardzo prosze o pomoc co zrobic z tym fantem jest to dla mnie bardzo wazne i wierze, ze spotkal sie ktos z moim problemem i da sie to jakos obejsc z gory bardzo dziekuje za pomoc i pozdrawiam!

Ten program ci pomoże Mini Tool Power Data Recovery v 6.6

W mojm przypadku działa w 100% nawet filmy odzyskuje z aparatu fot.

Pobierz tutaj http://www.dobreprogramy.pl/Power-Data- … 27987.html darmowa wersja odzyska do 1 GB DANYCH

rumot ale czytałem jeszcze trochę z rana i nie musze kupic czytniku kart zeby mi ten aparat czytalo jako dysk wymienny? :(\

edit: można tu jakoś plusować wypowiedzi?

rumot ale czytałem jeszcze trochę z rana i nie musze kupic czytniku kart zeby mi ten aparat czytalo jako dysk wymienny?

edit: można tu jakoś plusować wypowiedzi?

Nie rozumie o co chodzi? Kto tu mówi o czytniku kart. :!:

Sprawdź jeszcze czy Nikon nie ma na swojej stronie jakiegoś programu umożliwiającego podłączenie aparatu jako dysku masowego. Jak nie będzie to niestety bez czytnika kart nie ruszysz i na przyszłość też się przyda. Gdybyś był gdzieś z okolicy Rzeszów lub Gdynia to mogę swój pożyczyć.

wujor ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Ok poprawione myślę, że nie ma się o co spinać w końcu to forum komputerowe a nie poprawnej polszczyzny… ale poprawiłem, dziękuje wszystkim za pomoc musiałem jednak zakupić czytnik kart bo bez tego by nie ruszyło, zdjęcia odzyskane :lol: