Odzyskanie wiadomości


(Kyrneh1) #1

Czy jest to możliwe,by odzyskać usunięte przez nieuwagę wiadomości z poczty emeilowej.w koszu poczty też niema tych wiadomości.Bardzo mi na tym zależy jak to zrobić.Zostawiłem na moment włączony komp z otwartą pocztą,i chyba córka powywalała mi.Miałem otrzymać bardzo ważną dla mojej pracy wiadomość.Pomóżcie.Pozdrawiam.


(Sumikd) #2

ale została skasowana z serwera czy tylko z klienta poczty? jeśli z klienta poczty a nie miałeś zaznaczonej opcji żeby automatycznie usuwało wiadomości z serwera po ich pobraniu to powinny nadal powinny tam być. jeśli poszly z serwera to raczej nie odzyskasz…


(zciwo) #3

ale jeśli to outlook express to niekoniecznie

http://www.oemailrecovery.com/outlook-r … onetrepair

jeszcze był jeden darmowy, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy jego. Jak

amnezja minie to dopiszę


(Kyrneh1) #4

Została skasowana z klienta poczty,i nie było odznaczone żeby automatycznie usuwało wiadomości z serwera.Jak zrobić by to odzyskać.


(Ubuntu) #5

Zaloguj się normalnie przez strone na której masz skrzynke :slight_smile:


(Kyrneh1) #6

Zalogowałem się normalnie,ale wiadomości nie odzyskałem.Widocznie nie zrozumiałeś mojego pytania.Co mam zrobić po ponownym zalogowaniu się by odzyskać,na to mi odpowiedz.Pozdrawiam.


(ak6) #7

niestety takie opcje tylko w kontach płatnych. Jak dotąd nie znam możliwości odzyskania skasowanych wiadomości.

No chyba, ze to:

http://www.oemailrecovery.com/inbox-repair.html

Jak ci się uda to daj znać.


(Kyrneh1) #8

Witaj.Nic z tego nie wyszło,ja angielskiego nie znam,ale był kolega który świetnie zna,parę razy próbował nici wyszły.DziękiCi za chęci,pozdrawiam. :slight_smile: