Odzyskanie zapomnianego hasła

Witam!

Używam mozilli firefox wersji 3.6 i zapomniałem hasła a nie miałem zapamiętanego, ponieważ z komputera korzysta więcej osób. Wiem, że jest jakiś sposób na odzyskanie hasła. Słyszałem, że można zrobić to poprzez rozszyfrowanie ciasteczka, ale później wyczytałem, ze dowiem się z tamtą tylko login i numer sesji. A to mi nie potrzebne. Potrzebuję hasło. Proszę pomóżcie.

Hasła do czego???

Jeśli nie włączyłeś zapamiętywania to przeglądarka nie przechowuje haseł w żaden inny sposób i jedynym sposobem jest użycie opcji odzyskiwania hasła (jeśli jest taka na tej stronie)

hasła do mejla na o2.pl

A nie chcę wysyłać sms za 3zł + VAT. Nie ma zadnej innej opcji. Żeby poszukać w plikach albo cóś?

Kinlarhyl ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

http://profil.o2.pl/zapomnialem.php

Jakoś nie za bardzo widzę obowiązku wysyłania smsa w celu zmiany hasła (sms jest tylko opcją).

Nie ma.

Tak, ale jeżeli ja nie podałem tego pytania to co?

Przy zakładaniu konta, nie ma możliwości pominięcia tego punktu, albo odpowiedź na pytanie standardowe z kwestionariusza, albo pytanie własne i odpowiedź na nie.

No to dziwne, bo ja tego pytania nie mam. :?

Aż z ciekawości zalogowałem się na swoje konto o2 z przeglądarki i z tego co widzę w ustawieniach sytuacja wygląda tak, że są dwie opcje odzyskiwania hasła do wyboru (sms albo pytanie) z czego domyślną i określaną przez o2 jako bezpieczniejszą jest sms.

W takim wypadku nie masz wyboru i musisz poświęcić te 3,66zł żeby odzyskać dostęp do konta.

Jeśli się zdecydujesz to radzę potem zajrzeć w opcje i ustawić sposób odzyskiwania hasła tak abyś nie miał podobnych problemów w przyszłości