Odzyskanie zdjęć - wybrany katalog


(Stały_bywalec) #1

Witam. Wiem, że ten temat był poruszany już X razy ale chodzi mi o coś nnego. Chcę odzyskać zdjęcia z wybranego przez siebie katalogu. Załużmy że mam katalog D:\Zdjęcia\Moje\Prywatne i usunąłem ostatni folder i chcę tylko ten odzyskać. Jakim programem to zrobić? Mam dwa ale nie spełniają moich oczkiwań. Recover My Files i PhotoRescue Professional. Wyszukują tylko zdjęcia z dysku a nie można sie po nim poruszać i wybrać katalogu :confused: Czy macie jakąś radę na to?


(Danielm86) #2

PhotoREC z programu Testdisk


(Irekxara) #3

:stuck_out_tongue:


(Stały_bywalec) #4

Wybaczcie, ale jak to działa :confused: Nie ma czegoś "okienkowego"? Nie wiem jak sobie z tym poradzić :expressionless:


(ant0n) #5

Ja używałem kiedyś programu Get Data Back (http://www.runtime.org/products.htm), ale z tego co pamiętam, to on skanował cały dysk (można też było skonfigurować jakaś część dysku do przeszukania) i pokazywał jakie pliki może odzyskać. U mnie spisał się rewelacyjnie. Działa pod Windowsem w trybie okienkowym :smiley: Nowsze wersje pewnie mają więcej udogodnień.


(Danielm86) #6

jest


(Irekxara) #7

Stały_bywalec uwaga !!

Co do "PC Inspector File Recovery "


(Stały_bywalec) #8

Program dość fajny spełnia oje oczekiwania :P, ale... Jak odzyskuje pliki to w ogole ich nie można zobczyć przez żaden program :? Próbowałem nawet zmieniać rozszerzenie, ale to nic nie dało.

P.S

Program zainstalowałem

na C:\Program files a pliki chcę odzyskać z D:\