Odzyskanie zdjec z karty "Secure Digital"

witam, mam problem, potrzebuje programik (jesli taki istnieje) zeby odzyskac zdjecia z karty “Secure Digital” z cyfrowki, probowalem robic to w EasyRecovery Professional 6.0, ale nie widzi mi wogle aparatu, tylko twardziele :/. Jak ktos wie cos na ten temat to niech mi pomoze.

Z gory dzieki :slight_smile:

A próbowałeś tego narządka: Digital Image Recovery 1.47

do pobrania:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=229

Warto czasami “poszperać” na vortalu ;);):wink:

posciagalem pare programikow (Zero Assumption Digital Image Recovery 1.0, MediaRecover Digital Image Recovery 1.0, Digital Picture Recovery 2.1.2.8 ) ale nie wiem co jest bo dalej mi nie widzi w tych programach aparatu, pod winda jest. Moze to byc jakis problem z USB?? :?

hmm no mozliwe ze to problem z USB, w ostatecznosci pozostaja Ci firmy zajmujace odzyskiwaniem danych :stuck_out_tongue:

Jezeli windows widzi aparat to chyba kabel usb jest sprawny. Jaki masz model aparatu, poniewaz moze jest on poprostu za nowy dla tych programow i dlatego one go nie widza. Moze byc rowniez tak, ze cyfrowka jest jakiejs egzotycznej firmy i progsy jej nie znaja.

aparat to Kodak EasyShare DX4530 byc moze i go nierozpoznaja te programiki, polukam ale nie wiem czy mozna jakies uaktualnienia sciagnac.

Dzieki