Odzyskiwanie archiwum gg

Przekopałam już 4979375934 stron i w sumie dopiero teraz wpadłam na pomysł, żeby zapytać, czy to coś da. Eureko :expressionless:

Tak wiec w ubiegłym roku miałam sobie profil na gg, dajmy na to nazwałąm go “x” - był tam plik archiuwum, norma. Potem skasowałam gg, łącznie z tymi wszystkimi folderami. I wgrałam od nowa. Chyba poszło na to samo miejsce, chyba na pewno. No i ogólnie to interesuje mnie czy jest możliwość przywrocenia tamtego starego pliku archiwum. Jak mnie ktoś odeśle do google - z góry dziękuję, już szukałam :expressionless:

Jak napisałam to nieklarownie to nie wiem. Postaram się najwyżej napisać jaśniej.

Raczej się nie da… Zależy czy zachowałaś archiwum, w co wątpie, a odzyskiwanie

konkretnych plików po jakimś czasie ma małe szanse powodzenia…

Więc raczej nie da rady :roll:

No to mam nick adekwatny do stanu :expressionless: Uchh, naprawdę nic się nie da zrobić? To dla mnie przebardzo ważne, bo potrzebuję jednej rozmowy… a osoba z którą gadałam od dawna jej nie ma.

No niestety, jak nie zrobiłaś kopii pliku archives.dat, to raczej kiszka zimna

@edit

Poczytaj może ten temat bo co dopiero go znalazłem

:arrow: http://www.odzyskiwaniedanych.info.pl/v … c.php?p=92

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

pamiętasz nr starego profilu? Zaloguj się na niego jeśli zostało archiwum to będzie dostępne

2 możliwe lokalizacje to

C:/ Documents and Settings/nazwa użytkownika/Gadu-Gadu lub

C:/ Documents and Settings/nazwa użytkownika/Dane aplikacji/Gadu-Gadu

Aby zobaczyć folder Dane aplikacji musisz włączyć wyświetlanie plików i folderów ukrytych

Pamiętam numer starego profilu, pamiętam, zaraz zobaczę. Ale w tej pierwszej na pewno go nie ma. Dziękuję.

A temat zaraz zmienię, przepraszam. Ale jakbym napisała “odzyskiwanie plików” to chyba bym kogoś wkurzyła, bo tych tematów już widziałam sporo :stuck_out_tongue:

A ten sposób to znam, z tym, że ja nie mam pliku archiwum i właśnie próbuję go odzyskać, to jest ten mój problem :stuck_out_tongue:

Ale dziękuję bardzo za chęci.