Odzyskiwanie danych z dysku twardego

Hej:)Tydzień temu mój tata chciał zrobić mi niespodzianke i oczyscić mi kompa:)chciał zgrać mi całą zawartość na płyty…otóż miałam niespodzianke!!płacze do dziś:(…wszystkie płyty są ok oprócz jednej najważniejszej na której znajdują się moje wszystkie zdjęcia:((zdjęcia z kilu lat:(płyta działa otwierają się wszystkie foldery są ikonki ale jak chce zrobić podgląd zdjęć to wyświetla mi się “podgląd niedostępny”.Mój kochany Tatuś zamiast najpierw sprawdzić czy płyta działa to odrazu wykasował z dysku cały folder z zdj w koszu też już tego nie było:((błagam pomocy.Czy jest jakiś program który przywróci mi te zdjęcia???

Marifonita , sprawdź, czy w jakimś innym programie da się otworzyć te zdjęcia.

viewtopic.php?t=78136

Nie pomoże program jeśli komputer był używany bo dane usunięte uległy zapewne nadpisaniu. Przynajmniej może nie dać się odzyskać wszystkich. Po drugie spróbuj otworzyć zdjęcia w innym programie uprzednio kopiując je na dysk. Jeśli to nie pomoże to jakiś program, ale te darmowe to niewiele są warte niestety. Nie kopiuj zdjęć na partycję (dysk) na której były wcześniej bo nadpiszesz to teoretycznie wolne miejsce.

Jeśli z płyty nie da się kopiować to jej nie wyrzucaj. Napisz na PW a ja w ramach nazwijmy to “forumowej solidarności” postaram się odzyskać z płyty to co da się odzyskać (a da się wiele, nawet z tej uszkodzonej i porysowanej). Oczywiście zrobię to za darmo :smiley:

sprawdzałam i nic nie działa:(

Dodane 21.01.2009 (Śr) 20:36

:(tzn że nie da rady już nic zrobić:(( :frowning:

A da się w Paint [zdjęcia zepsute] otworzyć?

Marifonita ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go ponieważ nie używasz polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków, przy użyciu przycisku zmien.gif

Hej:)Mam już zainstalowany program PC Inspector File Recovery do odzyskiwania danych z dysku twardego czy może ktoś mi powiedzieć jak się go obsługuje??bo mam tylko w wersji angielskiej:(Proszę o pomoc:)

uzyj programu active file recovery 7.3 ja dzisiaj robilem reinstalke z plyty recovery, po okazalo sie ze mam goly komputer takze inne partycje filmy muzyka dane praktycznie wszystko mam spowrotem