Odzyskiwanie danych


(Marijettka) #1

Mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale.


(S3BA_) #2

Jeśli miejsce gdzie były dane nie zostało nadpisane przez inne pliki to jest duża szansa na odzysk, ale jeśli zostały nadpisane to będą odzyskiwane jako właśnie uszkodzone, tak jak niestety w Twoim przypadku. Możesz się pobawić tymi programami, może któryś Ci uratuje du…

 

http://softonet.pl/publikacje/poradniki/Jak.odzyskac.dane.za.darmo.Poradnik.i.test.osmiu.aplikacji,117


(Grosjean) #3

W pierwszej kolejności trzeba było podłączyć ten dysk do innego komputera (albo uruchomić system z innego dysku) i z jego poziomu działać programami do przywracania.

Jeżeli używasz programu do odzyskiwania i jest on zainstalowany na tym samym dysku z którego dane chcesz odzyskać, to twoje szanse na to drastycznie maleją.


(Marijettka) #4

No, miejsce tzn. partycje G, z ktorej “zniknely” pliki, zostawilam w spokoju, nic nie zostalo nadpisane. Odtworzone przy pomocy Recuvy pliki zapisalam na partycji D. Sama Recuve zapisalam na partycji C (obok innych programow). Aha, zeby zapisac odzyskane pliki na partycji D musialm pousuwac z niej troche plikow, bo Recuwa odzyskala sporo wiecej niz oczekiwalam - nie wiem, moze ma to jakies znaczenie. Internet, w poszukiwaniu rozwiazan, przetrzepywalam na innym komputerze (glownie dlatego, ze ten z ktorego usunelam pliki juz ledwie zipie).