Odzyskiwanie danych

Więc u nas nie dawno sor od infy wyłączył prąd specjalnie po to żeby nam sie nie pozapisywały prace, ale jak włączyliśmy kompy to prace znajdowały sie na dysku i on nam powiedzial że są na dysku tylko dzięki temu że komputery mają włączone Automatyczne Odzyskiwanie Danych czy coś takiego.

Czy wiecie może o co chodzi i jeśłi tak to jak to zrobić ??

w jakim programie te prace ?

Pracowaliśmy w wordzie.

Bo ja miałem kiedyś coś takiego że mi w domu padł prąd a wtedy używałem konnekta no i niestety profil poszedł się rąbać :confused:

I czy jest taka możliwość że profil ten nie będzie się psuł po każdym restarcie??

… bo niestety u nas światło pada dość często … :confused:

ty na pewno nie jesteś z Białorusi ?A tak na poważnie w Word (mam Office 2003)Narzędzia->opcje->zakładka zapisywanie zaznacz pole wyboru przy linijce: Zapisz informacje potrzebne do odzyskania pliku co … w okienku ustaw ilość minut jaka ci pasuje. No i ważna uwaga: jak zaczynasz pisać jakikolwiek dokument to najpierw …nazwij go a dopiero potem zaczynaj nad nim pracę

Po restarcie kompa Word zapisuje dokument w >>dokuments and settings/nazwa_konta/dane aplikacji/word

p.s. poprawka nie mam teraz worda więc się pomyliłem- to w: c\dokument and setting\nazwa_usera\dane aplikacji\microsoft\office\niedawny -odpalasz znajdujący się tam doc. worda i po lewej stronie powinno pisac “dokument odzyskany”

A nie ma w kompie takiej opcji ?? tak żeby się profile zapisywały w konnekcie.