Odzyskiwanie folderu po przeinstalowaniu windowsa


(Bin3q) #1

Mam taki problem, otóż: przeinstalowałem WINDOWSA i chcę odzyskać folder. Czy jest jakaś możliwość odzyskania tego folderu ?


(Cedar) #2

Jest, ale prawie zerowa. Domyślam się, że ten folder był na partycji systemowej? Dane zostały nadpisane danymi z nowej instalacji systemu, do tego są ona nadal nadpisywane po każdym uruchomieniu komputera.

Możesz spróbować programami z tej strony: http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwani ... ws,86.html, no. programem Recuva: http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Prog ... 13044.html

Wszystkie operacje powinny być przeprowadzane po odłączeniu tego dysku od tego komputera, podłączeniu go do innego i odzyskiwanie powinno być przeprowadzone z poziomu innego systemu.


(Jerzy23k) #3

A przy instalacji wyskoczyło, że przeniesie poprzednią instalację do folderu Windows.old? poszukaj takiego katalogu na dysku.


(Bin3q) #4

nic takiego nie było. Ja go przeinstalowałem za pomocą Biosa; podczas uruchamiania kliknąłem f2 potem boot itd. To może zmienia sytuację... Bo niektóre pliki z D zostały, a z C (czyli foldery) nie...


(pawcio1212) #5

jak miały zostać jak skasował wszystko z C

na D zostały bo nie kasował

jeśli używasz tego dysku to z każda sekundą szanse na odzyskanie pliku maleją

a gdzie był ten plik


(Bin3q) #6

Był na c, ale miałem kopie zapasowe i udało mi się odzyskać ten folder. :slight_smile: