Odzyskiwanie hasła do gmail

Zaraz chyba sobie strzele w glowe.

Sa świeta ,a ja od 6 godzin szukam programu do odzyskiwania hasła gmail.

Najlepsze jest to,ze pamietam jaka byla podpowiedz i nie dziala…Wypelnilam ten formularz i dostalam omowe(3 razy)

No bo jak mam wpisać aresy 5 osób jak pisałam tylko z jedną?! troche logiki

Jakim programem odzyskam hasło?

dodam,ze logowałam sie z tego komputera ,ale z google chrome(odinstalowalam jakis czas temu)

może tu się uda http://support.google.com/mail/bin/answ … swer=12381

Trochę taki pół-offtopic, ale tu jest dobry przykład, aby ostrzec wszystkich - należy rzetelnie wypełniać pola z pytaniami (i w ogóle wszystkie dane, jeżeli zależy nam na danym koncie lub jest coś wartościowego). Zapewne Tobie też się wydawało, że pamiętasz a jest inaczej. Ja już się przejechałem: Efekt to 2 stracone konta na blizzard.com, na jednym i drugim diablo2 i nie mogę się tam dostać - mam kilka maili, więc nie wiem na który zakładałem, maile usunięte, w odpowiedziach na pytania wpisałem byle co, bo chciałem być mądrzejszy i założyłem że zawsze będę pamiętał. A nie wiadomo jaki to był mail - zdaje się, że w obu przypadkach był to zakładany dodatkowy mail, tylko na potrzeby diablo, bo chciałem mieć 2 czy 3 klucze aktywne, aby sobie samemu pomagać ze wszystkim. I wcięło.

Kilkadziesiąt złotych w błoto :]

No pomijam fakt, że klucze kupiłem jakiś czas temu i zapomniałem ze względu na czas a chciałem znajomemu udostępnić konta/klucze. Sam i tak już bym w to nie grał pewnie. Zanim ktoś inny napisze - tak, to zwyczajna głupota z mojej strony, ale na podstawie własnych doświadczeń mogę ostrzec i w ogóle wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Ja kiedys miałem podobny problem z gmailem na przegladarce chrome,która wczesniej odinstalowałem. Postanowiłem ją ponownie zainstalowac i…zalogowałem sie bez problemu,czego i Tobie życze,mysle,że powodem problemu były ciasteczka

Niestety ja w odpowiedz na pytanie musiałam zrobic literówke :frowning:

Jesli zainstaloje ponownie google chrome ,a potem jakies narzędzie do odzyskiwania haseł zapamiętanych przez przeglądarkę Google Chrome ,uda sie to?

mysle,że zrobiłas jakis bład literowy w pytaniu pomocniczym,a co do chrome ja tą przegladarke zainstalowałem ponownie po kilku godzinach,prawdopodobnie zostały ciasteczka w katalogach temp i udało sie zalogowac bez problemu.Natomiast nie potrafie Ci odpowiedziec na Twoje pytanie czy sie uda odzyskac hasło wTwoim przypadku

pzdr

Zainstalowalam chrome (usunełam 2 dni temu) co mam dalej zrobic?

Bo w opcje-> hasla jest pusto