Odzyskiwanie hasła w komputerze

Witam!

Potrzebuję odzyskać hasło. Posiadam XP i Win7i na obu systemach mam hasło.

Zależy mi na odzyskaniu hasła, a nie jego zmiany, bądź usunięcia!

Przeglądając internet natkąnąłem się na program Ophcrack. Niestety ale po instalacji niezależnie czy na XP czy Win7 nie odczytał mi hasła, jedynie co mi się ukazało po tym zabiegu to wszędzie ‘not found’ nie wiem zupełnie dlaczego. tablety wszystkie po instalowałem te 3 domyślne. Próbowałem z płyty zrobić to samo, jedynie dłużej o wiele czekałem, efekt końcowy ten sam co wyżej.

Czy mógłby mi ktoś polecić inny program, który byłby wstanie ukazać mi hasło, bądź pomóc mi skonfigurować Ophcrack’a, bo nie mogę dojść dlaczego cały czas wyskakuje mi ‘not found’ skoro robię wszystko zgodnie z poradnikami…

Pozdrawiam,

DearD

Witam.

Do wyboru, do koloru :slight_smile: : http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwani … ws,83.html

Żadnym z tych programów nie odzyskam hasła, więc po co to…?

A próbowałeś ophcrack LiveCD, mnie się kiedyś udało na WinXp Pro sp2, robiłem to tylko raz, więc trudno mi powiedzieć na ile jest skuteczne to narzędzie.

Bo nie pokaże, jeżeli hasło zostało zapisane nowymi algorytmami szyfrującymi. Sposób ten działa w przypadku zapisu w hashach NT lub LANMAN. Chyba, że w haśle masz znaki specjalne, to wtedy musisz kupić specjalne rainbow tables.

Skoro to Twoje hasła to czemu ich nie chcesz usunąć ?