Odzyskiwanie Hasła

Korzystam z połączenia za pomocą loginu i hasła mam pytanie czy można ten login i hasło gdzieś znaleźć zapisane w jakimś pliku w systemie??bo kolega twierdzi ze sie da ale nie chce mi niby pokazać ale ja bardziej mu nie wierze?

ale z jakiego połączenia??? z internetem? bo jeśli o to chodzi to zależy jakiego masz usługodawce… napisałbym wiecej ale nieweim o co mam sie oprzeć

tak z netem.Mam wpisany login ale nie widać hasła i chciał bym sie dowiedzieć czy jest jakaś możliwość skombinowania gdzieś z kompa (Z Systemu) tego hasła

owszem da rady ale nie jest on zapisany w pliku textowym gdzieś w widocznym miejscu! zależy również jak hasło jest zakamuflowane od programiku jaki używasz, ale da rady tylko że może to być zapisane w folderze instalacyjnym tegoż programu w postaci jakiegoś pliku pomocniczego o rozszeżeniu takim że potrzebny by ci był jakiś dekompilator lub enkryptor. niestety wyciągnięcie hasła zajeło by chwilkę ale ogólna możliwośc jest…

Spróbuj Revelation: na ekranie połączenia ustaw celownik na polu z hasłem.:mrgreen: