Odzyskiwanie Partycji na laptopie

Hello

Mam tylko jedno pytanie czy jesli bede odzyskiwal dane z partycji ktore ma 100 gb to czy moge jakos zrobic zeby te dane odrazu zapisywal mi na ta sama partycje, poniewaz nie mam drugiej tak samo wielkiej. Uzywam programu GET DATA BACK NTFS

nie, przecież byś nadpisywał to co chcesz odzyskać !!

a nie da sie jakos zrobic zeby on zapisywal te pliki tam gdzie juz odzyskal dane ?

nie, czytaj ze zrozumieniem, jakbyś miał 2 partycje przed awarią mógłbyś odzyskiwać na 2gą jeśli wystarczyło by miejsca.

czytam ze zrozumieniem, dobra nie wazne o co mi chodzilo, mam druga partycje ale tam jest tylko 10 gb wolnego, wiec posotaje mi odzyskiwanie i nagrywanie na plyty tak ;] ?

nie masz pojęcia o odzyskiwaniu :P, jeśli program odzyskujący jest w stanie bezpośrednio nagrywać dane na płyciwa to tak.

Bo sytuacja jest taka ze robilem nowa partycje i cos sie skopcilo i teraz nie moge wejsc na dysk E ktory wlasnie ma 100 gb, Windows widzi ta partycje ale nie moge na nia wejsc :confused:

Mam taki program Partition Table Doctor moze on cos pomoze, nie znam sie na tym dokladnie