Odzyskiwanie z Aparatu

FXJ

przeczytaj dokladnie co napisalem i puzniej sugestie o kupnie komputera .

mam jeden komputer i DWA aparaty cyfrowe

jeden z APARATOW widziany jest jako"aparat" a drugi jako dysk E

ja niepisze ze ma gosc niekupowac tylko ze nie w kazdym przypadku jest konieczny czytnik, ja odzyskuje zdjecia bez czytnika z aparatu “PX2010”(starocie)

a z nowego"canon ixus 60" niejest to mozliwe.

teraz zrozumiales.

xulu my mistake – za dużo rzeczy na raz pisałem i się pomyliłem :stuck_out_tongue: Ale jak masz drugi aparat który czyta ten sam typ kart to nie ma problemu oczywiście, i wtedy możesz go wykorzystać jako użądzonko do odczytu, gorzej z tym że większość ludzi ma 1 aparat! Bo to w końcu polska jest :stuck_out_tongue:

milo mi ze sie zrozumielismy

pozdrawiam.

Odzyskałem tylko nieznaczną część zdjęć z systemu . Ale nie wiem dlaczego jak mam widok miniaturki i jest tam wyświetlony podgląd danego zdjęcia to jak klikam 2 razy żeby otworzyło za pomocą podglądu obrazu i faksów to pisze RYSOWANIE NIE POWIODŁO SIĘ . dlaczego tak jest i czy da się jakoś temu zaradzić ?

Spróbuj może przez inny program np. IrfanView.

Najprawdopodobniej po skasowaniu tych fotek, zrobiłeś jeszcze kilka nowych lub nagrałeś coś innego na tą kartę. Co sprawiło że miejsce w którym były te foty (w postaci usuniętej) zostało zapisane przez inne fotki i dlatego możesz ich nie odzyskać. Najprawdopodobniej widzisz miniaturkę bo nie została ona usunięta (miniaturki zapisane są w ukrytym pliku Thumbs.db w każdym katalogu czy folderze w którym kliknąłeś na miniaturkę).

Możesz usunąć tą miniaturkę za pomocą ACDSee 3.1 i przejrzeć ile z tego pliku zostało zastąpione przez inne dane (taj jakby zostało ono usunięte).

Korzystałeś z programu Recover My Files v3.98 :?:

OK ale ja dane odzyskiwałem z systemu Windows który wcześniej został sformatowany …

Z dyskami jest tak samo! W końcu musiałeś nagrać windowsa, programy itd. To teraz nie licz że odzyskasz te dane. Czuba że były na innej partycji ale w twoim przypadku wątpię :stuck_out_tongue: Jak możesz to z karty je spróbuj odzyskać :wink: