Odżywki / suplementy wzmacniające (ROWER)


(Ysdbfrwe) #1

Hej!

Jeżdżę pół wyczynowo, do tej pory bez żadnych środków wspomagających. Jednak zacząłem myśleć o czymś, dzięki czemu dłużej zachowałbym siły i wytrzymałość. Możecie coś polecić?

Dzięki!


(Błażej) #2

Skoro jeździsz tylko na rowerze to możesz brać samo carbo, czyli węglowodany

Rozpuszcza się z wodą, i pije przeważnie 30min przed i odrazu po treningu żeby uzupełnić. W twoim wypadku zamiast pić carbo po wysiłku możesz zawsze zjeść 2 banany i biszkopty

Kupująć odrazu kilka kg zaoszczędzisz dużo kasy


(Neon1992) #3

Kupiłem właśnie dziś Olimp Carbo-Nox smak cytrynowy, mogę polecić. Co do działania to mogę coś powiedzieć za kilka dni. Na razie wypiłem (1 szklankę wody + 5 łyżeczek płaskich odżywki) od razu po jeździe. Wieczorkiem jeszcze jedna szklanka 30min. przed jazdą i od razu po jak wrócę.


(Ysdbfrwe) #4

dzięki :DD

Super, nie mogę się doczekać, kiedy opiszesz efekty !!


(Btrykacz) #5

bozena trykacz tel 792 65 04 28 btrykacz@gmail.com

Ten rewolucyjny produkt pomaga pozbyć się z ciała toksyn i wolnych rodników jak żadne inne suplementy żywieniowe świata! Jest to najsilniejszy przeciwutleniacz jaki był kiedykolwiek mierzony za pomocą miernika ORP (oxidation reduction potential – potencjał regenerująco – utleniający). Za każdym razem, gdy zażywasz kapsułkę Microhydrina w Twoim organizmie zachodzą niesamowite procesy, które przyczyniają się do poprawy ogólnego stanu Twojego zdrowia.

Z Microhydrin możesz:

• chronić swój organizm przed szkodami wyrządzonymi przez wolne rodniki,

• odnowić wewnętrzne środowisko Twojego organizmu,

• zwiększyć stopień nawodnienia Twoich komórek,

• uzyskać mnóstwo energii z niekalorycznego produktu,

• poprawić swoją komunikację międzykomórkową,

• wchłaniać więcej tlenu i składników odżywczych,

• zmniejszyć ból i zmęczenie po wysiłku.

Działanie przeciwutleniające

Microhydrin okazał się być niezwykle silnym przeciwutleniaczem. Badania porównawcze wykazały, że Microhydrin chroni organizm przed szkodami wyrządzonymi przez wolne rodniki. Po okresie przyjmowania czterech kapsułek Microhydrin dziennie przez dwa tygodnie, u badanych zaobserwowano 43% wzrost w ochronie przed wolnymi rodnikami w porównaniu do grupy przyjmującej placebo. Dalsze badania wykazały, że Microhydrin ma zdolność neutralizowania rodników ponadtlenkowych oraz rodników hydroksylowych, najbardziej niebezpiecznych z wolnych rodników tlenu.

Wolne rodniki są to niestabilne toksyczne związki wytwarzane przy codziennych procesach metabolicznych. Mimo, że obecność tych związków jest normalna, złe nawyki żywieniowe, zanieczyszczenia środowiska, stres i inne czynniki doprowadziły do niebezpiecznego wzrostu liczby wolnych rodników tworzonych w naszych organizmach. Niezdrowa dieta, pełna przetworzonych produktów spożywczych o wysokiej zawartości tłuszczu lub cukru, toksyny w powietrzu, którym oddychamy oraz stresy dnia codziennego – wszystko to prowadzi do spotęgowania produkcji wolnych rodników.

Wolne rodniki, powstające przy utlenianiu, są związkami, które straciły elektron. Podróżują one po naszym ciele, kradnąc elektrony żywym tkankom. Normalne, zdrowe komórki zostają uszkodzone, ponieważ molekuły zmuszone są do oddania swoich elektronów wolnym rodnikom. Może to negatywnie wpływać na wewnątrzkomórkowe DNA i RNA, błony komórkowe i wiele innych ważnych cząsteczek w środowisku komórkowym. Szkody powodowane przez wolne rodniki są ściśle powiązane z rozwojem wielu chorób degeneracyjnych. Przyjmowanie przeciwutleniaczy odgrywa ważną rolę w wspieraniu układu oddechowego, serca oraz spowolnieniu procesu starzenia się organizmu.

Każda kapsułka produktu Microhydrin zawiera 250 mg nanokoloidalnego mineralnego krzemianu (związku krzemu i anionów wodoru, które zawierają luźno powiązane dodatkowe elektrony). Dodatkowe elektrony są swobodnie oddawane do neutralizacji wolnych rodników, powodując ich unieszkodliwienie. Microhydrin jest wyjątkowy, ponieważ wodór, będąc najmniejszym elementem, może dostarczyć bilionów takich elektronów w każdej kapsułce.

Twoje wewnętrzne środowisko biologiczne

Z odpowiednim środowiskiem biologiczną, twój organizm może wykorzystywać swoje niesamowite możliwości, aby się odnowić. Jednym z elementów zdrowej wewnętrznego środowiska biologicznego jest równowaga pH. Badania uniwersyteckie potwierdzają, że u różnych pacjentów, po okresie 18 dni suplementacji po cztery kapsułki Microhydrin dziennie, zarówno pH śliny jak i pH moczu wyraźnie wzrasta.

Nawodnienie komórek

Przeprowadzono badania porównawcze z grupą kontrolną przyjmującą placebo (ośmiu pacjentów przyjmowało cztery kapsułki Microhydrin dziennie przez dwa tygodnie, a następnie wyniki porównano z wynikami grupy przyjmującej cztery kapsułki placebo dziennie przez dwa tygodnie). Wyniki tego badania ewidentnie wskazały na to, że podczas suplementacji Microhydrin’em zarówno nawodnienie wewnątrzkomórkowe, jak i międzykomórkowe uległo poprawie. Płyn międzykomórkowy jest to ciecz, w której pływają komórki, a płyn wewnątrzkomórkowy to ten, którym komórki są wypełnione. Obydwa płyny są wyjątkowo ważne w procesie integralności komórek.

Produkcja energii

Wszyscy wiemy, że nasz organizm potrzebuje odpowiedniego dopływu tlenu do przeżycia, jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę jak ważną rolę dla naszego zdrowia odgrywa w wodór. Tlen spala wodór, produkując energię służące jako paliwo dla każdego żywego układu. Wodór i tlen łączą się by stworzyć ATP, cząsteczki energii, które dają życie każdej komórce ciała. Produkcja ATP jest zależna od produkcji NADH.

Badania wykazały, że Microhydrin może zmniejszyć NAD +, produkując NADH. NADH niesie wodór do mitochondrium komórki do wykorzystania w łańcuchu transportu elektronów. Reakcje, które odbywają się w tym miejscu, ostatecznie prowadzą do wytworzenia wody i ATP. Dlatego też sportowcy i inni klienci zgłaszali zauważalny wzrost energii podczas przyjmowania suplementu Microhydrin.

Komunikacja międzykomórkowa

Miliardy komórek naszego ciała musi komunikować się ze sobą w celu utrzymania się przy życiu. Ten skomplikowany system komunikacji odbywa się za pomocą elektronów. Elektrony nie mogą poruszać się w organizmie bez wodoru (Albert Szent-Gyorgyi). Microhydrin zapewnia bogate dostawy ujemnie naładowanych jonów wodoru, co daje twojemu organizmowi elektrony, których potrzebuje, by utrzymać komunikację na poziomie komórkowym.

Wchłanianie składników pokarmowych

Jedna kapsułka Microhydrin w szklance wody zmniejsza napięcie powierzchniowe wody z 73 din na 45 din. Daje to zwykłej wodzie takie samo napięcie powierzchniowe, jakie ma normalny, zdrowy płyn międzykomórkowy. Jest to bardzo ważne, ponieważ kiedy właściwości wody, którą pijemy, stają się takie same jak płynu międzykomórkowego, zdolność organizmu do absorbowania substancji odżywczych znacznie wzrasta. Twoje komórki bezustannie pobierają składniki odżywcze do zużycia oraz wydalają toksyny do eliminacji. Właściwe napięcie powierzchniowe w ogromnym stopniu poprawia efektywność tych reakcji komórkowych. Rezultaty badań wskazują także na to, że Microhydrin może odgrywać istotną rolę w zwiększaniu absorbcji tlenu na poziomie komórkowym. Zanotowano przypadki alpinistów, którzy przyjmując Microhydrin osiągali rekordowe wysokości bez użycia dodatkowego tlenu.

Zmniejszenie stężenia kwasu mlekowego

Badania kliniczne, opisane jesienią 2001 w wydaniu The Journal of Medicinal Food, wykazały spadek ilości kwasu mlekowego o 50% u sportowców przyjmujących Microhydrin podczas intensywnego treningu. Kwas mlekowy jest naturalnym związkiem wytwarzanym w mięśniach podczas wysiłku fizycznego. Zbyt wysoki poziom kwasu mlekowego może powodować bolesne skurcze mięśni, ból mięśni następnego dnia, a także może wydłużać czas odzysku formy między treningami. Przyjmowanie suplementu Microhydrin jest korzystne dla każdego, kto ćwiczy lub trenuje sporty wyczynowe, ponieważ dostarcza energię do komórek i zmniejsza stężenie kwasu mlekowego.

Bezpieczeństwo

Microhydrin składa się z bezpiecznych, naturalnych składników mineralnych. Po zażyciu, Microhydrin uwalnia negatywnie naładowane jony wodoru, obecne także w świeżych, ekologicznych owocach i warzywach, aby zaopatrzyć organizm w życiową energię, której nie dostarczają nam nowoczesne diety. Nasz organizm potrzebuje tych elektronów, aby właściwie funkcjonować na poziomie komórkowym oraz dla utrzymania zdrowego wewnętrznego biologicznego środowiska.

Testy na toksyczność doustnych preparatów przeprowadzone przez niezależne laboratorium wykazały bezpieczeństwo przyjmowania aż do 5 gm Microhydrin / kg masy ciała. Jest to znacznie więcej niż zalecana dawka, co wskazuje na to, że Microhydrin jest niezwykle bezpiecznym suplementem. Jeśli zauważysz jakiekolwiek niepożądane efekty uboczne, powinieneś zaprzestać używania produktu. Jeśli masz jakiekolwiek istniejące przeciwskazania zdrowotne lub przyjmujesz jakiekolwiek leki na receptę, powinieneś skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem tego suplementu.