OE - problem z odbieraniem załączników

Mam klienta pocztowego OE . Konto pocztowe w wp czyli mam pojemnosc 3GB. Moj problem jest nasepujacy:

Jak ktos mi przesle jakas piosenke lub obojetnie jaki załacznik to Oe nie chce mi go odebrac. Właczam OE i jest pokazane ze cos sie chce odebrac ale sie nie odbierze :/. Ten problem mam tylko z załacznikami i to nie małymi po 500 KB tylko takimi ponad 2MB.Powiem jeszcze tyle ze jak wejde przes www na moja poczte to sie normalnie odbiera załaznik. Może mi ktos wyjasnic jak to zmienic zeby OUTLOOK EXPERSS ODBIERAL ZALACZNIKI?

====================================

tytuł zmieniłem - na przyszłość nazywaj je konkretnie

popraw błędy - inaczej…

monczkin

Narzędzia-Opcję-Zabezpieczenia-odznaczasz:

Nie zezwalaj na zapisywanie lub otwieranie załączników, które mogą potencialnie zawierać wirusy

Wydaje mi sie ze porada Zenka dotyczy nie tego, o co pytasz… Bo Twoj problem nie polega na tym ze nie mozesz otworzyc zalacznika, tylko wiekszych nie mozesz sciagnac… wiec moze to jest sprawa ustawien dla tego konta, tzn. w OE - narzedzia - konta - “Twoje konto” - i po prawej: wlasciwosci - i w nowej zakladce na koncu - zaawansowane ustal jak nadluzsze “limity czasu serwera”. Wydaje mi sie ze ten czas dla serwera jest za krotki i konczy sie zanim program zdazy odebrac duza wiadomosc…