Oferta którego banku jest najlepsza?

Chcę założyć konto w Banku :slight_smile: Tylko nie wiem który ma teraz najlepszą ofertę :confused:

Ważne żeby posiadał oddziały fizyczne. Co polecacie ?

pzdr!

ING Bank Śląski na miesiąć 2zł za prowadzenie konta.

mBnak - konto darmowe. :slight_smile:

Witam.

Jakie to konto?

Polecam Bank Śląski

a czy tak ciezko przejzec oferte roznych bankow (kazdy ma swoja strone www) i zobaczyc ktory najlepiej Ci pasuje?

sphinx no tak ale może ktoś poleci bank w którym ma konto i bardzo dobrze się sprawuje :wink:

Ile masz wiosen za sobą? 8)

Oferta mBanku jest godna naśladowania. Sam posiadam tam konto. Nawet dzieci powyżej lat 13 mogą same założyć konto (i prowadzić je przez internet, telefon i sms). Prowadzenie konta jest bezpłatne, karta płatnicza również. Tam się płaci tylko prowizję od przelewów do innych banków niż mBank (koszt zaledwie 50gr). Polecam!

22, ale bez Kozyry powiem pińcet :stuck_out_tongue:

BZ wbk sam tam mam,

zero za prowadzenie, zero za karte, za tranzakcje punkty payback o ile zamówisz konto poprzez allegro wtedy otrzymujesz allekarte, przelewy do 500,- darmo (czy jakos tak) ostatnio przelewałem na pko pinćset i nie pobrało natomiast sziśćset to 50gr mi siorbło, ponadto masz sms powiadomienia o każdym ruchu na koncie i smsowe autoryzacje a nie jakieś dziwne karty z kodami?!

ponadto dostep internetowy

polecam bezeta dobry jest a w mbanku niby jest tak że zero prowizji za pobór kasy w bankomatach mbanku, bz i eurocash a jak sprawdzałem stan konta na bankomacie bz to mi łykło 1zł !!

niby nic ale jednak takie głupie, posiadam konta w pko,bz,mbank i sgb

i polecam bz!

poczytaj i otwórz

http://www.bzwbk.pl

pozdro