Oferta Netii

Witam, 2 lata miałem radiówkę, i co tu dużo mówić, trochę się zawiodłem a zaczęła działać jako tako od 2 miesięcy gdy wymienili nadajnik. Chcę przejść na coś stabilniejszego “po kablu”. U mnie nawet nie wiem czy jest salon Netii, mieszkam w małym mieście, ale od czego jest internet. Co możecie mi powiedzieć o tej ofercie? Ma już ją ktoś, czy transfer jest stały i najważniejsze pytania.

  1. U nas w rodzinie każdy ma przynajmniej jedną komórkę więc nie było potrzeby zakładania stacjonarnego, więc czy te 54 zł to jest internet + abonament za telefon?

  2. Czy taka sama cena jest gdy muszę płacić tylko za obciążenie linii, nie zakładając stacjonarnego?

  3. Ile kosztuje podłączenie i aktywacja?

  4. Jak z kontaktem z Netią?

  5. Jak z transferem i stabilnością?

  6. Wasze opinie

Pozdrawiam

netia ma w swojej ofercie bardzo ciekawe pakiety internetowe… korzysta przy tym z okablowania TP - dzierżawa.

Najlepiej zadzwoń na infolinię netii i tam dowiesz się jak sprawa wygląda w twojej lokalizacji.

te 54 to sam net ale nie będziesz miał tego bez tela chyba 44zl!!zadzwoń do nich i sie dopytaj co i ja lub na ich strone!ja salon mam neti ale netia kabla u mnie w miescie nie ma i tylko na lini tpsa ale nie mam tpsa i mi promocja uciekła :frowning:

Przecież nie trzeba mieć telefonu w netii żeby mieć ten internet za 54zł ale to jest ta opcja 4MB/S ? Jeśli tak to jest ograniczona terytorialnie :slight_smile:

Mam już jakiś czas internet z Netii z którego jestem bardzo zadowolony.

Podłączenie kosztuje różnie i zależy od oferty.

Kontakt z Netią myślę że jest dobry.Tylko raz korzystałem z niej bo neta nie było.Bo w TP padła linia po burzy.

Transfer jest ok.Nawet jest większy od takiego samego łącza w TP! !!

Myślę że lepszej oferty jaka jest w Netii nigdzie nie znajdziesz.

To trzeba czekać?! Bo ja bym chiał ten net mieć nawet jutro

Bez czekania się nie da.TP stwarza problemy.Że niby nasze dane nie zgadzają się z danymi u nich.Ale to gra na zwłokę.

Zwolan w takim razie musiał być twój stary bardzo upierdliwy aż ktoś mu tak powiedział.

OT-y KOSZ

ja mam neta z Netii. :confused:

Założenie neta przedłużyło się o pół roku bo moja mama napisała w imieniu Maria zamiast Marianna.

a wszystko trzeba zakładać samemu: przeciągać kable czy tam jakieś inne

B E Z N A D Z I E J A

Ciekawe :roll:

no dobra wiem że chodzi o netie bez podłączania do teleonu stacionarnego

no ale u nie akurat tak było

jeju każdy przypadek jest inny

Neostarda to złodzieje i tyle . Rozłączyli mi internet i musiałem przez telefon się łączyć . Trwało to 29 dni , a później podłączyli 128 abym nie mógł zerwać umowy . W dodatku rachunek był to 360 zł

Oferta Netii 4Mb/s jest ograniczona terytorialnie - oczywiscie mogę sprawdzić czy masz możliwość w swojej lokalizacji skorzystać z niej. A co do umow to jeśli jest możliwość, lepiej niech to zrobi PH Netii bo faktycznie TP pod byle pretekstem odrzuci dokumenty - nawet jeśli dane będą różniły się kropką nad i :):slight_smile: