Oferta netii

Zastanawiam się nad ofertą netii - internet 4mb + telefon - http://www.netia.pl/oferta_dla_domu,info,108.html ma ktoś ten pakiet? Prędkość i pingi w grach są dobre? I czy nie pada bo to mnie najbardziej obecnie denerwuje.

mam neta w netii (na linii tp) już od kilku ładnych lat i nie mam problemów

U mnie w tej chwili nie pada. Choć Forecastfox pokazuje, że w nocy ma padać. Natomiast jeśli chcesz wiedzieć, jak jest u ciebie, musisz podać lokalizację albo wyjrzeć za okno.

We wszystkich tego typu łączach (ADSL) z reguły prędkości i pingi (nie tylko w grach) są dobre. Ale jeśli wcześniej miałeś np. Neostradę i tam były problemy, prawdopodobnie przy Netii na tym samym łączu będzie tak samo.

Abonament w ofercie bez telefonu to 84 zł/mies., lecz przez pół okresu rozliczeniowego płacisz tylko 59 zł/mies. Średnia wychodzi 74,50 zł. Jeśli weźmiesz Internet wraz z telefonem, masz nieco niższą cenę oraz dodatkowo internet mobilny w Play. Jest to bardzo korzystna oferta.

Mam identyczną sytuację, z tym że mam 1Mb/s i również odkąd korzystam z Netii nie miałem ani jednej przerwy w dostępie ani jakiegoś większego spadku transferu. Pingi w grach ważą się od 20 do 200 max. przynajmniej u mnie.

Pozdrawiam!

tyle że z tą promocją 4mb w cenie 1mb to trochę lipa bo akurat w moim przypadku nie można było skorzystać z promocji bo obowiązuje ona jedynie tam gdzie Netia posiada swoją infrastrukturę czy ma pociągnięte kable, tez trzeba sprawdzić

W tej chwili takiego wymogu nie ma.

Haczyk jest taki, że ta promocja obowiązuje tylko przez połowę okresu trwania umowy, potem jest standardowa cena promocyjna za 4 Mbps.

Natomiast tylko na linii Netii jest darmowy Internet w Play przy umowie bez telefonu.