Oferta pracy - ile za godzinę?

Witam

Mam propozycję przeprowadzenia kursu współfinansowanego przez Unię Europejską. Kurs polegający na nauce obsługi komputera. Kurs 30 godzinny. Ile można wziąć za godzinę prowadzenia takiego kursu? Będę wdzięczna za szybkie udzielenie mi odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Elodia

A ile oni proponują ?

Wydaje mi się że od 30 można startować , tzn. 30 to najniższa poprzeczka

Ja muszę złożyć ofertę. Na tym to polega. Może ktoś z Was prowadził kiedyś tego typu kurs i się orientuje w cenach.

Uprzedzając pytania dotyczące mojego wykształcenia, to jestem magistrem matematyki i informatyki.

Pozdrawiam,

Elodia

Hm… kiedyś widziałem na stronie PUP oferte dla nauczyciela do szkoły zaocznej to było 20zł/h

Szkoła zaoczna i kurs z UE to 2 różne rzeczy.

Ta, racja że nie 20 , a dostaniesz 10 którymi jeszcze będzie się trzeba podzielić z tymi co założyli firmę gospodarczą tylko na czas tej refundacji, bo na 100% mogę się założyć że za rok już ta firma istnieć nie będzie .

proponuje te pytanie zadać na innym forum bardziej związanym z tematyką , tu raczej nie znajdziesz satysfakcjonującej odpowiedzi :wink:

Jeśli znasz swoją wartość, to radzę się za nisko nie cenić, bo to może się odbić czkawką. Celowałbym w 40 PLN.