Office 07 problem z instalacją

podczas instalki officazresetował mi sie komp. teraz, jak próbuje przeinstalowac to mam błąd : “ms office napotkał nieznany błąd” i przerywa instalke. Offica potrzebuje do pracy. Może ktos cos doradzic?

A czy Office jest widoczny w Dodaj/Usuń programy? Jeżeli tak do go odinstaluj i spróbuj zainstalować ponownie.

Możesz też spróbować przeczyścić rejestr i usunąć wszystkie pozostałości po nieudanej instalacji Office 2007 przed ponowną instalacją - użyj do tego programu CCleaner, RegSupreme Pro lub RegCleaner (ta ostatnia aplikacja tylko w przypadku posiadania procesora 1-rdzeniowego).

Nie jest.

CCleaner Znalazł szczątki offica :

beztytuugw6.jpg

Usunął. Potem kliknąłem “registry” i znalazł takie wpisy :

loltr2.png

Kliknąłem “Fix all selected issues” - wyczyścił wszystko.

Reset kompa, kolejna próba zainstalowania ms office i …

rrnj8.png

Jakieś inne sugestie? Byłbym wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Czy office Orginalny?

Jak najbardziej.

To, że ktoś ma problem z instalacją nie oznacza od razu, że to pirat!!

Co problemu to niestety pozostaje tylko i wyłącznie ręczne usuwanie plików z dysku z folderów Program Files, Documents And Settings (w szczególności folder Dane aplikacji z folderów użytkownika), no i niestety czasem nawet folder Windows (szczególnie folder c:\windows\installer).

Kolejnym problemem jest to, że większość tych plików trzeba rozpoznawać “na czuja” - np. ikonka worda, wpis we właściwościach, że to plik od officea.

No i na końcu ręczne usuwanie wpisów rejestru - najgorsza robota. Automatyczne cleanery tego nie usuną. No chyba, że polski Odkurzacz, ale też wątpię.