Office 2003 czy 2007 - który pakiet wybrać

Witam! Wkrótce chciałbym zakupić pakiet Office tylko właśnie nie bardzo się orientuję którą edycję się bardziej opłaca obecnie w sprzedaży jest Ofice 2007 za 199 zł i w eduAkcji za 199 zł tylko że jest to wersja 2003 i teraz się zastanawiam którą wersję wybrać.

Prosze o pomoc w doborze pakietu

Dziękuję i pozdrawiam

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=178738

obojętnie którą weźmiesz będzie dobra 2003 od 2007 różnią się wyglądem i bajerami

a do czego to chcesz?

no głównie do zwykłej pracy na komputerze w domu

ale właśnie też chodzi oto że teraz mam komputer następującej konfiguracji:

Celeron 433 mhz i 192 mb ram i wkrotce mam zamiar kupić nowy i teraz właśnie stoję przed tym dylematem czy teraz kupic do tego komputera 2003 czy może poczekać kupić nowy komputer i kupić do niego wersję 2007

Witam! Office2003 w zupełności wystarczy.

Bierz 2007. A szczególnie tego w promocji za 199 zł. Nie widzę obecnie powodów, żeby używać 2003, jeśli i ch ceny są podobne. 2007 używam od dłuższego czasu i za żadne skarby nie wrócę do 2k3.

I oczywiście poczekaj na zakup nowego kompa, bo na starym ten office będzie chodził ślamazarnie.

Oj, oj nie piszcie takich rzeczy - a jeśli już piszecie, podawajcie argumenty :x

To w takim razie proponuje używać Open Office,albo Star Office.

A jakieś argumenty za tym że się różnią?? Poza wyglądem ia paroma bajerami różnica jest niewielka… mój ojciec w firmie ma 2007 offica i miałem okazję poużywać go w celach dosyć profesjonalnych i powiem szczerze, że jak teraz mam w czymś pomóc to pracę biorę do domu i używam 2003 --> znacznie wygodniejszy…

office 2003 wystarczy ale jak chcesz zeby fajniej wyglądał i miał wiecej opcji wybierz 2007 :slight_smile:

To akurat najmniejszy “bajer”, liczy się funkcjonalność.

Z tych dwóch wybrałem pakiet Office 2007, bardziej przypadł mi do gustu.

Polecam.

Tak jak ktoś już napisał, na początku może przerazić interfejs.

Idzie się przyzwyczaić. :wink:

Nieco lepsza jest wersja 2007.

Stanowczo wersja 2007, ja już również nie wróce do wersji 2003. Po za tym technika idzie do przodu i nie wolno cały czas mówić: “to jest nowe i nie dopracowane i śmierdzi” Oprócz nowego interface jest wiele ciekawych dodatków np. Na wordzie zrobiłem najlepszą pracę na chemię bo poustawiałem wszystkie bajery i praca wyglądała profesjonlanie.

Office 2007 rulezz, a po za tym teraz jest w promocji za 199 zeta :stuck_out_tongue:

Office 2007.

2007 jest zdecydowanie lepsza- celeron 433 to fakt troche stary komp ale skoro niedlugo bedziesz zmienial na nowego to nie ma co sie pakować w starszą wersje office’a. Weź 2007 póki jest promocja :slight_smile:

Ja CI polecam Office’a 2007, odkąd się na niego przesiadłem, dużo szybciej robię w nim pewne rzeczy

Office 2007,do tego cena jest bardzo dobra i na trzy domowe komputery!

do domu wystarczy

cena dobra szkoda że mało komponętów za nią :slight_smile:

Powiem tak na ten komputer co masz Radził bym Ci kupno 2003 chyba że zamierzasz kupić nowy to tylko 2007. pysiu Niedaleko siebie mieszkamy :mrgreen: