Office 2003 i 2007-czy bedą wspołpracowały ze sobą?

(Dawiddek55) #1

Mam Office 2003i Office 2007 Home and Student, wszystko oryginał, zależy mi na tym aby oba te programy były na jednym dysku twardym, a moga być one na innych partycjach, czy one bedą sie gryźć ze sobą??Pliki .doc i inne z tych pakietow na kompie będą otwieranę przez office 2003 czy 2007???Chce te prgramy na osobnych partycjach zainstalowac, ale nie wiem czy to wystarczy.

(Surmapiotr) #2

no więc nie będą sie gryźć, pliki z np worda 2007 będą otwierać sie w office 2007 bo one maja rozszerzenie xdoc, a rozszerzenie doc w officie 2003

(Longhorn2009) #3

No nie wiem czy uda ci się zainstalować 2 pakiety biurowe Office na jednym komputerze...

(Surmapiotr) #4

mi się udało

(Dawiddek55) #5

ale Word 2007 czyta te pliki .doc z worda 2003.

(Longhorn2009) #6

Pozostaje w takim razie ustawienie odpowiednich ustawień skojarzeń z plikami, tak aby Office 2003 otwierał tylko swoje pliki, a 2007 swoje.

P.S. Przecież instalowanie dwóch Office jest w takim wypadku totalnie bez sensu :-o

(Surmapiotr) #7

tak ale mi otwiera 2003

(Dawiddek55) #8

nie pytajcie o sens, bo to ma sens nie wazne jaki, mam instalowac tego office??? NIe powali się nic????Dodam że ma XP Pro.

(Michnt) #9

Na komputerach w szkole mamy zainstalowane oba te pakiety plus jeszcze OpenOffice i nie ma najmniejszego problemu. :wink:

(Jarek Maj) #10

Można wystarczy zmienić coś tam w rejestrze i nic sie nie gryzie :slight_smile: w komputer świat przed przed ostatnim numerze jak sie nie myle było dokładnie opisane :wink: sprawdziłem działa ale według mnie mija sie to z celem i wole worda 2003

(Dawiddek55) #11

Jarek-Maj , mogłbyś zeskanować te stronki i tu dać???Bo nieopłaca się tego kupowac dla jednego artykułu.

(Michnt) #12

Nic nie trzeba w rejestrze mieszać... Niby dlaczego używanie Office 2007 i 2003 mija się z celem, może niektórzy wolą pracować na Office 2003, a inni na Office 2007. Tak samo jak u mnie, ja lubię 2007, ale mój brat woli 2003. Także jeśli jest taka potrzeba to dlaczego nie. :wink:

(niezDarek) #13

instaluje się normalnie tylko jak instaluje się najpierw 2003 a potem 2007 to pyta się czy zaktualizować oprogramowanie daje się nie i tyle

jak instalowałem najpierw 2007 potem 2003 to pokazywało nie wiem dlaczego jakiś błąd ale w odwrotną stronę instalacja działa normalnie

ja przypisał dokładnie jakie formaty plików na otwierać 2003 a jakie 2007 i tyle

(Dawiddek55) #14

eżeli nikt nie ma nic jeszcze w tym temacie do powiedzenia to dzieki :slight_smile:

(Jarek Maj) #15

Chcesz to jeszcze to moge zeskanowac :wink: ?

(Dawiddek55) #16

no to bardzo bym cię o to prosil :slight_smile:

(Monczkin) #17

Gryzą się zazwyczaj psy na skwerku. Nazwij proszę temat konkretnie

(Zsp) #18

ja bym prosił o podanie w którym numerze KS to było

ponieważ mam taki problem, że jak uruchomię coś z 2003 to potem 2007 konfiguruje mi się ponownie i odwrotnie

(Jarek Maj) #19

Oto zeskanowany artykuł myśle że wielu osobom sie przyda

http://c.wrzuta.pl/wi15073/33dea9610015c4d448494f75/word?type=i&key=oaJKuchPhG&ft=f

(Jasiek Rusin) #20

a ja chciałbym zapytać się ile teraz kosztuje office2007 interesuje mnie wersja dla domu ewentualnie dla uczniów

pamiętam że byłą kiedyś promocja po 99zł i jest ona dalej:?: :?: