Office 2007 Beta 2 Technical Refresh

Witam

mam takie pytanie. czy warto pobrac Office 2007 Beta 2 Technical Refresh, czy poczekac na final?

Ja mam i jestem zadowolony:D A raczej Finalu nie ściągniesz:D Chyba, że pirata:D

a masz jakies problemy z otwarciem plikow worda? bo slyszalem, ze sa jakies :frowning:

Ja bym poczekał na finalna wersje, choć w sumie to jak wolisz.

nie słyszałem o takim czymś

u mnie po zainstalowaniu technical refresh, po otwarciu pliku od worda, pojawia sie taki komunikat.

867ff46579435473m.jpg

A dzieje się tak z każdym dokumentem worda czy tylko z tym jednym?

kazdym.

edit:

zainstalowalem refresh na poprzednia wersje bete 2. wogole pliki sie nie otwieraja, nawet jak zapisze z worda 07 :frowning:

Ja jestem dosyć zadowolony. Nie zauważyłem problemów z otwieraniem plików. Mam tylko problemy z przyzwyczajeniem się do nowej wersji interfejsu Accessa. Dużo wolniej mi sie w związku z tym pracuje na nowym.

Generalnie nowy interfejs programów officowych jest IMHO raczej dla “myszkowców”. Jak człowiek nabrał nawyków przyspieszających pracę w Excelu to prawie nie dotyka myszy. A w nowym Excelu dostęp do skrótów nieco się zmienił. Jest nieco inaczej więc stare nawyki przestały działać. Ale daje się to opanować. :slight_smile:

Wygląd (zwłaszcza w wersji szarej) jest miód :smiley: Podoba mi się pomysł z menu “File”, a raczej tym kółeczkiem, które je zastąpiło :smiley: i listą ostatnio używanych plików.

interfejs jest super :slight_smile:

Właśnie znalazłem ciekawostkę w Excelu 2007, która może się przydać. Zmieniły się zupełnie filtry - okna definiujące fitrowanie i sortowanie. W filtrach pojawiła się opcja Filter by Color. Wiele razy spotykałem się z sytuacją, że user sobie coś tam pozaznaczał kolorami na liście np 2000 wierszy z danymi :lol: a potem dziwił się, że trudno jest z takiego zaznaczenia skorzystać inaczej niż ręcznie. Wygląda na to, że teraz już się da bez VBA.

a ja mam do Ciebie pytanie, czy instalowałes aktualizację do officea 4407.1105 ??

Stanowczo polecam offica 2007 beta 2, do tej pory używałem programu open office który dostałem w prezencie od redakcji dobreprogramy … od tygodnia mam offica 2007 bete 2 i przyznam że nawet program sam sie szybciej ładuje, problemów narazie zadnych nie miałem :wink:

jaka to jest aktualizacja?

podałem numer :

a czy wy od exela i worda 2007 macie te same ikonki programu co do offica 2003 ??

słyszałem że są nowe, a ja na pulpicie mam stare :slight_smile:

czyli technical refresh?

ty instalowałeś tę wersję jako nakładkę na poprzednią tak ??

Do poprzedniej wersji była wypuszczona łatka, która powoduje konflikt z tą wersją, odinstaluj całkowicie officea przeczyść rejestr i zainstaluj go ponownie

tak. gdzie jest latka? jakim programem wyczyscic rejestr?

sama się zainstalowała, kiedy miałeś poprzednią wersję offica… odinstaluj go w całości, zainstaluj easy cleaner i czyść wszystko, później instaluj juz tylko nową wersję :wink:

tzn, samo technical refresh? bez poprzedniej bety?

usuwasz wszystko a instalujesz tylko :

to jest beta 2 :wink:

dobra, dzieki. zrobie to po poludniu :slight_smile:

edit:

nie chce sie samo zainstalowac ten technical refresh, musi byc poprzednia wersja zainstalowania :frowning: