Office 2007, problem z pisaniem

Witam, ostatnio kupiłem nową klawiature, i gdy włącze obojętnie czy worda czy exela to nie da sie pisać ponieważ pisze " ta modyfikacja jest niedozwolona, ponieważ zaznaczanie jest zablokowane". I nie wiem jak to wyłączyć aby można było normalnie pisać. Z góry dzieki za pomoc i pozdro

A masz pełną wersję tego programu???

tą co w neostradzie dawali w prezencie

a inne opcje programu ?

słuchajcie bo podczas instalacji dałem testuj program i teraz nie wiem jak wpisać ten klucz legalizacyjny co na pudełku był

ja też miałem triala ale jak kupiłem sobie pudełeczko to reinstalowałem całego office

A teraz mam problem z jego usunięciem, jak klikne na odinstaluje to wyskakuje że trwa przygotowywanie odpowiednich plików i po chwili okno znika i nic sie nie dzieje. Jak usunąć offica 2007 ?

Zaraz Skoro masz pełną wersję to wystarczy ją aktywować i wprowadzić klucz. W Wordzie na przykład Kliknij ten przycisk okrągły w lewym górnym rogu i wybierz Opcje Programu Word a w następnym okienku ZASOBY. Tam masz możliwość aktywacji.

Jak nie masz klucza a trial się skończył to w Dodaj Usuń programy jest możliwość usunięcia (instalator ma taką opcję)

Klikam tak jak mi poleciłeś ale nic nie odpowiada a dodaj usun programy nie usuwa mi offica tak jak wcześniej opisałem

jest problem z odinstalowaniem tej testowej wersji. u mnie też tak było. dopiero wykasowałem ręcznie foldery, i różnymi programikami pliki i wpisy z rejestru które zostały i póżniej dopiero zaintalowałem pełną wersję i wtedy trzeba aktywować i już powinno działać. a nic nie możesz pisać to dlatego że bez aktywacji możesz otworzyć tylko 25 razy a później to już tylko możesz preglądać dokumenty bez możliwości modyfikacji