Office 2010 na Windowsie 7 64 bitowym - problem z makrami

Witam

Posiadam laptopa z Windowsem 7 64 bit, chciałem wypróbować nowego Office 2010 32 bit. Ściągnąłem wersje 60 dniową Office 2010 profesional plus PL 32 bit i zainstalowałem na w/w Windowsie. Jednak gdy uruchamiam Worda to wyskakuje komunikat, ze coś nie tak z makrami (nie uruchamiam jakiegoś pliku tylko worda poprzez jego ikonkę). Postanowiłem więc zainstalować wersje 64 bit Office 2010. I tutaj ten problem z komunikatem makr nie występuje.

Czy ktoś miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać ? Chciałbym jednak używać 32 bit Office 2010. Próbowałem w opcjach Worda wyłączać makra itp ale nic to nie pomagało :frowning:

Po co chcesz używać Office’a 32-bitowego skoro masz system 64-bitowy i Office’a 64-bitowego? Jeżeli jakaś aplikacja jest napisana pod systemy 64-bitowe to należy je używać.

Pozdrawiam.

bo Ms nie zaleca uzywania 64 bitowego systemu nawet na maszynach 64 bitowych :slight_smile:

Sama nazwa wskazuje który dla którego systemu jest przeznaczony. Po za tym @Portal nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Skoro by nie zalecała to by nie produkowała, jasne jak słońce chyba.

64 bit jest dal firm , jak wypuszczane bylo office 2010 na tym portalu kilkakrotnie bylo pisane ze ms nie zaleca uzywania 64 wersji offica

aha, tylko naprawdę co takiego mają firmy, że normalni użytkownicy niby nie mogą ? Na marginesie kto do firm kupuje architektury x64. Większość nadal kupowanych komputerów posiada jeszcze Windows XP który w 100% nikt nie kupuje w wersji 64bit.