Office 97 polska wersja językowa

Witam wszytkich mam mały problem co do jezyka w tym pakiecie office. kupoiłem na allegro oryginalny office 97 PL jednak okazało sie ze jest oryginalny ale po angielsku. dlamnie niema problemu ale dla troche starszej osoby która bedzie korzystac z tego pakietu to bardzo duzy problem. wiec mam pytanie czy mozna doinstalowac język poslki albo jakas nakłądke zrobic . jesli tak to proszę o jakas pomoc lub jakis linki. bede bardzo wdzieczny

Zadzwonić do sprzedawcy, i powiedzieć, że cię oszukał.

tylko co to da? zwrotu niechce przyjąc. naprawde niema jakiejs wersii jesykowej do doinstalowania?

Jak to co to da? Jeśli sprzedawał jako

to zostałeś oszukany i masz prawo domagać się zwrotu pieniędzy lub wymiany towaru. Możesz też zgłosić ten fakt do Allegro.

Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy.

przepraszam za nieprzestrzeganie ortografii ale jestem dysortografem. wiem ze mozna bawić się w zwrot, ale chciałbym załatwić tą sprawe bardzo szybko, chcem wiedzieć czy jest taka mozliwość wogule

domagaj się swoich praw.

możesz oddać przedmiot sprzedawcy w terminie do 10 dni bez podania przyczyny.

jeśli nie chce tego zrobić, to napisz do obsługi allegro.

Nie można doinstalować polskiej wersji językowej.

Ten pakiet kosztował pewne pieniądze które wydałeś .

Jeżeli produkt nie spełnia warunków opisanych w aukcji -masz pełne prawo iść na najblizszy komisariat i zgłosić przestępstwo-Oni się już tym zajmą. A do roztrzygnięcia sprawy wgraj sobie darmowy program http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=237&t=6