Office bez worda?

MAm problem, otóż zainstalowałem Offica XP, jednak nie instaluje mi się Word. Tak jakby go w ogóle nie było na krążku :frowning: Ma mam winde xp prof, więc powinni idealnie współpracować :? co może być powodem?

thx za odp.

Witam,

może wybrałeś opcję z wyborem składników i nie zaptaszyłeś Worda?

Mam jedno pytanie. Pakiet Office instaluje się jako całość. Po zainstalowaniu pakietu nie ma Worda??

a czy ten pakiet jest aby legalny??:lol: :lol:

bo juz sie spotkalem z nielegalnymi pakietami office gdzie nie bylo np. Excel’a

sprawdz dobrze ta plytke. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Instalacja niestandardowa bez składnika Word.

Jeżeli nie orientujesz się w instalacji zainstaluj typowy zestaw składników, bądź jeżeli masz dużo miejsca na dysku wybierz instalację niestandardową i wybierz uruchamiaj wszystko z mojego komputera.

To nie ma nic do rzeczy. Wiem, że pirackie pakiety instalują się poprawnie :smiley:

minio przeczytaj dokladnie to co napisalem

rozumiesz juz??

Jasne, nie przeczytałem dokładnie. teraz musimy poczekać aż e320cdi odpowie na zadane pytania i dopiero będzie można coś diagnozować :wink: :wink:

Wybieram instalacje niestandardową, zaznaczm wszystkie pliki w tym word’a, jednak po instalacji nie ma go w folderze z pozostałymi programami :frowning:

sprobuj zainstalowac caly pakiet. Jak Ci wjedzie po instalce word to znaczy ze wszystko ok.

jak nie - bledy na plycie

Może to głupie co powiem ale może jest jakis ukryty albo co??

Spróbuj z komendy

:arrow: uruchom :arrow: winword :smiley: :smiley:

no nie bardzo. Podczas instalacji na pewno mu sie pokazuja wszystkie skladniki pakietu, ale go pozniej najzwyczajniej nie chce wrzucic na HDD.

mi sie wydaje ze moze byc problem z plyta