Office - lista zainstalowanych składników


(Kanapon) #1

Problem mój jest nastepujący:

1.Znajomy ma MS Office 2003 [pierwszy CD pakietu] ze zintegrowanym SP1, zajmujący na CD ok. 500 MB.

2.Po instalacji (unattended [całkowicie automatyczna] nie jego ani mego chowu) na HD ma jedynie ok. 230 co oznacza że sporo się nie zainstalowało.

3.Zależy mi na tym by móc ew. umieścić tego Office znajomemu na płytce obok innych też niemałych programów do tekstu.

4.Wypadałoby więc dysponować instalką Office w wielkości adekwatnej do instalowanych rzeczy, czyli max 250 MB.

5.Jak tego dokonać? Jak stwierdzić, uzyskać listę zainstalowanych/ niezainstalowanych składników wspomnianego w pkt. 1 Office'a. Czy może taka informacja jest zakopana gdzieś w tymże zainstalowanym Officie?

Hilfe!

Kanapon


(lazikar) #2

Instalacja automatyczna nie instaluje wszystkich składników na komputerze. Przy instalacji zresztą pyta czy zachować czy usunąć pliki instalacyjne. Z tych plików w razie czego są doinstalowywane funkcje.

A apropo tego co chcesz zrobic to jedno podstawowe pytanie. Masz orginalną płyte office. Oczywiście swoją. :?


(Kanapon) #3

PYTANIE BRZMI:

Jak zdobyć listę zainstalowanych elementów Office korzystając właśnie z zainstalowanego Office'a. Nie interesuje mnie "naprawa instalacji" czy "reinstalacja" tylko MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA W/W LISTY bez względu na (nie)legalność Office'a, zwłaszcza że nie dla siebie to czynię (o czym wspomniałem i w pierwszym poście), ani na tym nie zarabiam.

Informacja dodatkowa: "unattended" (związany np. z brakiem konieczności podawania serialu) onacza w tym wypadku iż płyta najprawdopodobniej nie jest oryginałem (pisałem że nie jest moja). O kodzie tego Office'a dowiedziałem się DOPIERO PO zainstalowaniu za pomocą programiku Magical Jelly Bean Keyfinder 1.5 (to tak odnośnie niebędności posiadania kodu w praktyce).

Pozdr.

Kanapon


(lazikar) #4

W takim razie polecam lekture regulaminu. :roll:


(Kanapon) #5

Post dotyczy konkretnego zagadnienia...

a nie "szerszego kontekstu pirackiego" więc proszę o powstrzymanie się od oczywistych i nie negowanych uwag typu "nielegalny a więc to źle..."

To samo dotyczy wymigiwania się regulaminem bo ani nie udostępniam cracków, seriali, keygenów etc, ani nie udostępniam nielegalnego lub nielegalnie uzyskanego oprogramowania, ani też informacji pozwalających użytkować (podciągniecie pod to moje zapytania jest wg mnie nadużyciem) lub w oczywisty sposób zdobyć rzeczy wcześniej wymienione, ani też nie pytam o informacje umożliwiające zdobycie lub użytkowanie rzeczy wcześniej wymienionych...

Zawsze przecież można napisać "odmawiam odpowiedzi" a co ja o tym sobie pomyślę to przecież nie jest sprawą tak odpowiadającego...

Pozdr.

Kanapon


(P.Piotrek) #6

Jak dla mnie, to ta sprawa jest bardzo śliska ...


(Minio Dp) #7

Moderator zdecyduje, czy zamknąć temat. W końcu to forum jest o legalnym oprogramowaniu :?


(lazikar) #8

Widziałeś cytat który zamieściłem wyżej. Są to twoje słowa gdzie piszesz jasno że oprogramowanie nie jest orginałem. Z całym szacunkiem ale nie pytasz o cracki ale pytasz jak zrobić kolejną kopię nielegalnego oprogramowania. Jeżeli nie rozumiesz że na forum obowiązują pewne zasady to masz problem.

A dla twojej satysfakcji dodam. Odmawiam odpowiedzi.

I myśl sobie co chcesz. :stuck_out_tongue:


(Asterisk) #9

Wcześniejsze działania - Twoje posty wyraźnie sugerują

zabawy z piracką wersją oprogramowania.

Tym samym zostaje on zamknięty

PS.

Myśl sobie, co chcesz :smiley: