Office SB 2007 (MLK) skąd pobrać

Witam. Mam Office Small Business - bez nośnikowy zestaw licencyjny. Taka karta kredytowa z naklejką z kluczem.

Ale za cholere nie mogę znaleźć skąd można pobrać wersje Office do tego klucza.

Niby w środku jest napisane, że można ją pobrać z microsoft.com/office/backup/

ale najpierw jest sprawdzenie klucze. I tego nie mogę przejść tzn. wyskakuje komunikat, że klucz nie jest właściwy i coś tam, że nie jest do wersji bez nośnikowej.

Mam w robocie wersje tego Office SB 2007 z płytami ale nie da rady z tego zainstalować z tym kluczem nie przyjmuje go.

Pomocy =D ?

Jak z tego wybrnąć ?

Chodzi o to http://trial.trymicrosoftoffice.com/tri … ture=pl-PL ?

A będe mógł do tej wersji wpisać mój oryginalny klucz i będzie wszystko śmigało ?

Sam musisz to sprawdzić. Ja wczoraj ściągałem triala Office 2007 tylko że w wersji Home and Student i klucz bez problemu wszedł, nawet taki znaleziony na Allegro :x A z legalem nie było żadnych problemów ani z instalacją, ani z aktywacją.

To raczej już tylko kontakt telefoniczny z Microsoft, bo to znaczy, że albo producent nie wywiązuje się ze zobowiązań, albo ktoś Ci sprzedał bubla.

Ja jak wczoraj pobierałem Office to nie było żadnego sprawdzania klucza. Wystarczyło się tylko zalogować na konto Microsoft Live i pobrać te kilkaset MB a klucz do wersji 60-dni sam się nawet wyświetla. Swój cd-key trzeba było podać dopiero po pobraniu i uruchomieniu instalatora.

Tak. CO do tego klucza to prawda. Ale może ta opcja microsoft/office/backup służy do pobierania kopi zapasowej dysku z wersji Office SB 2007 z płytą instalacyjną dlatego nie przechodzi, a wewnątrz opakowania tą instrukcje piszą pod jeden schemat.

Ściągnę ta wersje testową i zobaczymy co z tego będzie jak nie no to zostaje dzwonić.