Office SB 2007 (MLK) skąd pobrać

(Slq Babe) #1

Witam. Mam Office Small Business - bez nośnikowy zestaw licencyjny. Taka karta kredytowa z naklejką z kluczem.

Ale za cholere nie mogę znaleźć skąd można pobrać wersje Office do tego klucza.

Niby w środku jest napisane, że można ją pobrać z microsoft.com/office/backup/

ale najpierw jest sprawdzenie klucze. I tego nie mogę przejść tzn. wyskakuje komunikat, że klucz nie jest właściwy i coś tam, że nie jest do wersji bez nośnikowej.

Mam w robocie wersje tego Office SB 2007 z płytami ale nie da rady z tego zainstalować z tym kluczem nie przyjmuje go.

Pomocy =D ?

Jak z tego wybrnąć ?

(Longhorn2009) #2

Chodzi o to http://trial.trymicrosoftoffice.com/tri ... ture=pl-PL ?

(Slq Babe) #3

A będe mógł do tej wersji wpisać mój oryginalny klucz i będzie wszystko śmigało ?

(Longhorn2009) #4

Sam musisz to sprawdzić. Ja wczoraj ściągałem triala Office 2007 tylko że w wersji Home and Student i klucz bez problemu wszedł, nawet taki znaleziony na Allegro :x A z legalem nie było żadnych problemów ani z instalacją, ani z aktywacją.

(CzajAn) #5

To raczej już tylko kontakt telefoniczny z Microsoft, bo to znaczy, że albo producent nie wywiązuje się ze zobowiązań, albo ktoś Ci sprzedał bubla.

(Longhorn2009) #6

Ja jak wczoraj pobierałem Office to nie było żadnego sprawdzania klucza. Wystarczyło się tylko zalogować na konto Microsoft Live i pobrać te kilkaset MB a klucz do wersji 60-dni sam się nawet wyświetla. Swój cd-key trzeba było podać dopiero po pobraniu i uruchomieniu instalatora.

(Slq Babe) #7

Tak. CO do tego klucza to prawda. Ale może ta opcja microsoft/office/backup służy do pobierania kopi zapasowej dysku z wersji Office SB 2007 z płytą instalacyjną dlatego nie przechodzi, a wewnątrz opakowania tą instrukcje piszą pod jeden schemat.

Ściągnę ta wersje testową i zobaczymy co z tego będzie jak nie no to zostaje dzwonić.