Office Standard2007 czy Office dla Użytkowników Domowych?

Witam! Chciałbym abyście pomogli mi w doborze pakietu Office. Otóż mam okazję teraz kupić pakiet Office Standard 2007 w EduAkcji na 198 zl z outlookiem i Office dla Uż. Dom 2007 za 199 zl z OneNote tylko własnie teraz się zastanawiam który będzie dla mnie odpowiedni i poprostu niestety nie mogę sie zdecydować.

Proszę o pomoc w doborze pakietu

Dziękuję i pozdrawiam

Pakiet Domowy nie ma Outlooka, więc jak Ci na nim zależy to musisz kupić wersję Standard

dla mnie OneNote jest bardzo przydatny, robienie krótkich zapisków jest bardzo szybkie i proste i wbrew pozorom ten program naprawdę się przydaje - obejrzyj demonstracje w vortalu o office 2007 dla użytkowników domowych duża część jest poświęcona OneNote http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34&id=28&Microsoft+Office+2007+dla+Uzytkownikow+Domowych

Outlook - jeśli potrzebujesz rozbudowanego menadżera poczty z kalendarzem itp to wybierz wersję z Outlookiem - ale jeśli chcesz mieć Outlooka tylko do odbierania i wysyłania poczty - są inne darmowe programy Thunderbird na przykład. W Windowsie jest też budowany program pocztowy WindowsMail/OutlookExpress

jak dla mnie to ja bym bgrał Dla Użytkowników domowych bo OneNote Ci się bardzie j przyda niż Outlook, którego mało kto używa.

Chyba że używasz to bierz z Outlookiem ale ja bym brał z OneNote bo sie przydaje…

Ja mam Dla użytkowników domowych, gdyz posiada licencje na 3 stanowiska (nie wiem jak z standart)a zamiast Outlooka mam skonfigurowaną Opere i jestem zadowolony :smiley:

Również bym brał dla użytkowników domowych. Ma wszystko co potrzeba do domu. A podejżewam że Outlook nie będziesz używał

Office dla użytkowników domowych jest wystarczający na potrzeby domowe , a zamiast Qutlooka zainstaluj sobie ThunderBirda