Office w aktualizacjach, choć go niema w systemie

Witam. Od razu powiem jeszcze mój drugi problem, ponieważ zainstalowałem Offica 2010 30 dni temu około i znikł. Tak nagle. Ale nie do końca, teraz mój pierwszy problem. Otóż dzisiaj Windows krzyczy, że są aktualizacje, więc jak ich nie pobrać? Patrze jakie to, a tu wielkie zdziwko:

81448124474805853643.jpg

Teraz zgłupiałem. Instalując Offica to mnie wyrzuca w połowie instalacji, że klucz był użyty i “więcej mnie nie instaluj”. A tu go widzi, więc nie znikł do końca. Próbowałem Google, wykonałem bodajże te 15 punktow czyszczenia. Ale to nic nie dało. Skoro mam Offica, to nie wiem gdzie. A warto było by wykorzystać te 30 dni. Nawet nie ma jego plików. Wszystko wzięło i przepadło. Nagle, nawet nie wiem kiedy…

Pozdrawiam. Z góry dziękuje.

Skoro nie masz Office - to może wystarczy zmienić opcje pobierania Windows Update ?

Sam Office do końca nie zniknął - zostały ot chociażby wpisy o użytym kluczu - więc nie wiadomo co wyczyściłeś.

Czyściłem:

  • Usługi

  • Rejestr

  • Pliki

  • Tymczasowe

  • Deinstalatora wywaliłem programem chyba Windows Installer deleter czy jakoś tak

A chciałbym wykorzystać te parenaście dni. Microsoft zapomniał do instalatora dać funkcję napraw.

btw. kolega dał mi takiego aktywatora gdzie była funkcja Office 2010 Uninstaller ale to nie działało i usunąłem to bo nie chciałem piracić.