Office - word-wstawianie stron

Mam takie pytanie. Wie może ktoś jak ponumerować strony? Dokładnie chodzi mi o to , ze chciałabym aby numeracja szła dopiero od 4 strony z numerem 4. Nie wiem czy wystarczająco to wytłumaczyłam! Była bym wdzięczna jak by ktoś mi pomógł !!

Jak wer. office masz?? bo ja mam 2007 i w nim robi się to tak:

wchodzisz w Wstawienie > numer strony > formatuj nr stron > na dole masz numerowanie stron zaznaczasz “Rozpocznij od” i wpisujesz 4 > OK

Teraz jeszcze raz wchodzisz w Wstawienie > numer strony > i wybierasz gdzie mają być cyfry.

Chyba dobrze wytłumaczyłem. Ja cy coś źle to napisz! :wink:

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

Niestety nie mozna wpisac strony 4 tak jak napisales

Nikaa , jak to konkretnie ma wyglądać ?? Na trzech pierwszych stronach numerowanie ma nie być pokazywane ??

Podaj wersję worda.

Chodzi mi o to, że to jest praca licencjacka i nie może mieć numerowanych pierwszych trzech stron numerowanych. Pierwszy numer z cyfra 4 ma byc na 4 stronie.

Teraz wlasnie jestem w pracy a wiec nie wiem jaki to rodzaj worda :confused: ale chyba z 2002 roku. Nie wiem czy ta informacja cos Ci dała :slight_smile:

W dniu 04.06.2008 , o godzinie 13:56 został dopisany post przez Nikaa

offica 2003 mam wlasnie dzwonilam do domu i mi powiedzieli to wystarczy aby wiedziec jaka wersja?

Z tego co widzę na chwilę obecną to nie da się dokonać takiego zabiegu (możliwe, że poprzez zastosowanie przełączników pól jest to do wykonania). W pracy licencjackiej masz trzy strony, tytułową, oświadczenie, podziękowanie lub inną. U mnie przynajmniej tak było, że Te strony miały znajdować się w osobnym pliku, nie razem z treścią pracy. Jakie u Ciebie na uczelni są wymogi pisania prac ??

Nikaa , to jest bardzo istotna informacja, operacje w word 2007 wykonuje się nieco inaczej (nie wszystkie oczywiście).

Niestety nie wiem. To nie moja praca tylko mojej Siostry, ona poprosiła mnie o pomoc a ja szukam jej u Was bo nie wiem:) Napisałam jej to co Ty mi napisałeś.

Wiem tylko tyle ze mają oddać teraz nie wiem czy do sprawdzenia czy coś w tym rodzaju, na płytach. To wszystkie moje informacje :slight_smile: