Office xp czy 2003

hej

no własnie mam pełną wersje offica xp, ale ostatnio ściągnołem z neta triala offica 2003 i sie tak zastanawiam czy go nie kupić, co wy o tym officie 2003 myslicie, i czy jest lepszy od xp??

Jeżeli masz na zbyciu pieniądze to kupuj, do zastosowań domowych wersja XP jest w zupełności wystarczająca. Zresztą masz wersję trial to ją przetestuj i sam zdecyduj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

nom z tego triala jestem zadowolony, ale jeszcze chce poznać opinie innych użytkowników, a ty której wersji używasz?

T roszke przesada z tym “Do zastosowań domowych wystarczy officeXp”

D o zastosowań domowych to OpenOffice wystarczy.

T ym kombajnem można prowadzić profesionalną firmę. Przeciętny użytkownik nie wykorzystuje nawet połowy “mocy” officeXp.

Dlatego tak napisałem bo:

W domu mam wersję edukacyjną 2003, w pracy Office XP i 2000 a nawet na jednym z kompów 98 :slight_smile: , dlatego zgadzam się z opinią:

a nawet śmielej 1/3 jego możliwości.

ale ja chyba kupie tego offica 2003 bo jest nowszy od tego xp, mam 600 zeta to moge to kupić :smiley:

mialem 1000 ale musiałem kupić nortona 2005 i jeszcze tam pare drobiazgów, więc jeśli office 2003 jest lepszy od xp to go kupie :smiley:

Ostatecznie Twój wybór. Jest lepszy o parę bajerów i tyle i tak nie wykorzstasz jego wszsytkich nowości.

idealny3 może powiedz do czego wykorzystujesz officeXp, a powiemy Ci czy opłaca się przejść na 2003

Jak masz XP to daruj sobie. Szkoda pieniędzy. :frowning:

wykozystuje go do pisania prac do szkoły, czasami jak mam coś zadane to robie prospekty, prezentacje i to właściwie by było wszystko :smiley:

To co opłacało by mi sie przejście na offica 2003??

XP zupełnie wystarcza.

Nie.

Do tego wystarczy ci wersja XP

no dobra skoro mówicie że wystarczy mi xp to tak niech zostanie…dzieki za porady