Office xp czy 2003

(Idealny3) #1

hej

no własnie mam pełną wersje offica xp, ale ostatnio ściągnołem z neta triala offica 2003 i sie tak zastanawiam czy go nie kupić, co wy o tym officie 2003 myslicie, i czy jest lepszy od xp??

(fiesta) #2

Jeżeli masz na zbyciu pieniądze to kupuj, do zastosowań domowych wersja XP jest w zupełności wystarczająca. Zresztą masz wersję trial to ją przetestuj i sam zdecyduj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

(Idealny3) #3

nom z tego triala jestem zadowolony, ale jeszcze chce poznać opinie innych użytkowników, a ty której wersji używasz?

(iGreq) #4

T roszke przesada z tym "Do zastosowań domowych wystarczy officeXp"

D o zastosowań domowych to OpenOffice wystarczy.

T ym kombajnem można prowadzić profesionalną firmę. Przeciętny użytkownik nie wykorzystuje nawet połowy "mocy" officeXp.

(fiesta) #5

Dlatego tak napisałem bo:

W domu mam wersję edukacyjną 2003, w pracy Office XP i 2000 a nawet na jednym z kompów 98 :slight_smile: , dlatego zgadzam się z opinią:

a nawet śmielej 1/3 jego możliwości.

(Idealny3) #6

ale ja chyba kupie tego offica 2003 bo jest nowszy od tego xp, mam 600 zeta to moge to kupić :smiley:

mialem 1000 ale musiałem kupić nortona 2005 i jeszcze tam pare drobiazgów, więc jeśli office 2003 jest lepszy od xp to go kupie :smiley:

(fiesta) #7

Ostatecznie Twój wybór. Jest lepszy o parę bajerów i tyle i tak nie wykorzstasz jego wszsytkich nowości.

(iGreq) #8

idealny3 może powiedz do czego wykorzystujesz officeXp, a powiemy Ci czy opłaca się przejść na 2003

(lazikar) #9

Jak masz XP to daruj sobie. Szkoda pieniędzy. :frowning:

(Idealny3) #10

wykozystuje go do pisania prac do szkoły, czasami jak mam coś zadane to robie prospekty, prezentacje i to właściwie by było wszystko :smiley:

To co opłacało by mi sie przejście na offica 2003??

(fiesta) #11

XP zupełnie wystarcza.

(lazikar) #12

Nie.

Do tego wystarczy ci wersja XP

(Idealny3) #13

no dobra skoro mówicie że wystarczy mi xp to tak niech zostanie...dzieki za porady