Oficjalna wersja War Rock, ale gdzie? :)


(Synapse Pl) #1

Chciałem w jakiś sposób poprosić autorów serwisu aby wsadzili na swoje serwery instalke klienta :slight_smile: jeżeli oczywiście było by to możliwe..Ludzie z K2 niepomyśleli zabardzo.... i wsadzili 1 instalke , na 1 serwer! i cały świat zasysa własnie z tego :slight_smile: normalne? ponad milion ludzi (o ile nie więcej) ściąga z jednej maszyny....poprostu paranoja :slight_smile:

A tym samym chciałbym zaprosić wszystkich graczy którzy uwielbiają gry MMOFPS :slight_smile: na War Rock!... :slight_smile: koniec bety i własnie ukazała sie oficjalna wersja :slight_smile:

Miłego Dnia :slight_smile:


(bartus2003) #2

Zapraszam do zapoznania się z TYM oraz TYM tematem :slight_smile:


(Synapse Pl) #3

Jestes wielki! :stuck_out_tongue: ja cie ozłoce :stuck_out_tongue: z kumplem staramy sie to zassać od wczoraj :stuck_out_tongue: wiedziałem ze gdzies bedzie na torrentach ale niemoglem znalesc :confused: dzieki sliczne :wink: i'm own you :stuck_out_tongue:


(JNJN) #4

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN


(Kaczmarczyk Mariusz) #5

o to i ja podziękuje :slight_smile:


(Ford Fokus) #6

Nie ściągaj szkoda czasu bład na błedzie dajcie spokój :expressionless: Trzeba poczekac aż wydadzą nastepną wersje, a w dodatku lagi jak cholera


(bartus2003) #7

Następnym razem w razie pytań najpierw luknijcie tutaj:

http://warrock.com.pl i tutaj: http://forum.warrock.com.pl

By znaleźć większość odpowiedzi na wasze pytania. :wink:


(Synapse Pl) #8

Chciałem dodać żę zassałem, nie dość że usuneli wszystkie konta.... to zrobili gre tylko dla ludiz z potrwelikiem ;] Kretyni dali 3 mapki na koncie free, i mozliwosc zalezenia 8 osobowego pokoju nawet nie mozna ustawic go na hasło..... Myślałem że są jakoś nastawieni na graczy, ale jak widać tylko kasa sie liczy.. porazka jak dla mnie gra to śmieć