Oficjalny Trailer GTA 4 - Wasze opinie

Są gusta i guściki :wink: Ja wole Los Angeles a Ty Liberty City ( Nowy York ).

Owszem Nowy York jest spoko ale ja wole Los Angeles

Jeej, tylko czekać… Ciekawe jak będzie wyglądać na x360 z monitorkiem od komputera :slight_smile: Czeka mnie ciężka praca w wakacje jeśli chcę to dopaść :smiley:

Nie, R* wystąpił do sony i się spytał czy nie chcieli by czasowej wyłączności, a sony z braku kasy ich olało. Wychodzi na PS3 i X360 pod koniec roku.

Zaczerpnięte z jakiegoś forum

Podają że będzie na PC :smiley:

To jak wyjdzie to se kupie :smiley:

Może i dzisiaj jest prima aprilis ale ta informacja jest niestety bardzo prawdopodobna :frowning:

michael-1992 jak nie wiesz to Ci powiem, informacje bierze się z poważnych serwisów a nie z for gdzie każdy pisze co chce. Nie rozumiem takich ludzi którzy siedzą w google i szukają wiadomości o GTA na PC.

AZPR na XBOXa wyjdzie razem z PS3 (ten sam dzień) a na PC nie potwierdzili a jak coś to pewnie trzeba będzie mieć karte graf z DX10

michael-1992 z tym że ma wyjsc tego dnia na kompa to prima aprillisowy żart

no w grze bedziemy grac ruskiemi jest juz to potwierdzone, mi sie tam pooba juz mam połowe kasy na XBOXa 360 :stuck_out_tongue: grafika może być ale takie to były już w 2005-2006 roku, no w wielu miejscach pisze Librety np. na statku, w porcie, na wozie policyjnym, no i na pcozątku trailera pisze Vice 300$ czyżby były bilety do Vice CIty ;D , ale to mi nie przypomina cd do GTA3 bo są nowe budynki, 1 wyspę łączy kilka mostów, a w GTA3 łączył tylko 1 most i w 2 wyspie tunel

dla mnie się nieźle zapowiada i czekam na dalsze info od R*

Co do premiery to jest równocześnie na XBoxie 360 i PS3 w połowie października tego roku. O wersji na PC nikt nie wspomina. Jeżeli będzie to rok po premierze albo wcale.

Nie rozumiem tego, że większość produkcji wychodzi na konsole.

Większość ludzi którzy chcieliby to kupić nie ma PS3 lub Xbox.

Może jest to spowodowane tym,że trudniej taką grę spiracić?

Ja np chciałbym pograć w jakieś nowe GTA ale niestety nie mam konsoli więc mogę obejść się smakiem :frowning:

rlk120 chodzi o to że wydają na konsole i widać tam jakieś błędy i R* wie co, gdzie i jak ma poprawić by na PC lepiej to wyglądało i dlatego na PC wychodzi później, ale nie wiadomo czy w ogóle wyjdzie na pieca

a kompa jakiego mam teraz w porównaniu z konsola np. XBOXem 360 to na konsole wyjdzie mi taniej złożyć niż na podzespoły do kompa wyjdzie mi 2x taniej

Powiem tak, chyba chodzi Ci o polske w której trudno o konsolę, jeżeli nawet nie o całą europe(= wieś), kto tu myśli o jakiejś europie, tu chodzi tylko o USA i Japonię tam mają wszyscy konsole którzy chcieli i grę kupią. Tam w ogóle PC’ty nie są kojarzone z grami tylko z pracą. Głównie też chodzi o piractwo.

Oto chodzi że Onet na poczatku chyba sam nie załapał o co chodzi i umieścił to na stronie głównej… potem szybko to wycofali

No trailer spoko:P tylko ja się boje o wymagania będe musiał dokupic ram z 1024 + 512 :mrgreen: i Grafike wymienie na geforce 6600 GT bo na płycie nie mam PCI Ex.Więc powinno byc ok chyyba.Gra wyjdzie prawdopodobnie 9 miesiecy od premiery na PS3 na kompy.

hihihi zapowiada się wyśmienicie teraz tylko muszę wzmocnić kompa żeby śmigało cudownie i …(Go !)

Nie masz po co i tak nie wyjdzie na PC :stuck_out_tongue:

nawet jak wyjdzie to takiego kompa mało osób będzie miało

a wymagania minimalne(przypuszczam)

5.0Ghz CPU

4GB RAM do Vista, 2GB RAM do XP

GeForce 8800GTX lub lepsza

xp albo vista

a zalecane:

C2Extreme 10GHz

8GB do XP, 16GB do Visty

Geforce 9800GTX lub lepsza

xp albo vista

monitor HD

Oczywiście że mało osób będzie miało taki sprzęt, ale po co tak zawyżasz? I to minimalne?

Trudno w tej chwili powiedzieć jakie będą minimalne, ja obstawiam będzie to coś ok. 1.5GHz, pamiec 512, grafika256 w 800x600 i niskiej jakosci.

wy tu z wymaganiami jak R* nie potwierdziło czy na kompa w ogóle wyjdzie

klopas ty te wymagania co minimalne podałeś jak coś to chyba by były zalecane raczej

Ja tydzień temu dostałem PS3 i jestem zadowolony :smiley: A gram na telewizorze LCD 42 cali Philipsa 8) GTA 4 kupuje na PS3