Oglądanie filmików - niezbędne całkowite załadowanie


(Rzodkiewkowy Potwór) #1

Siemano :stuck_out_tongue: gdy chcę obejrzeć jakikolwiek filmik w internecie, muszę najpierw poczekać aż się on załaduje w 100% i dopiero mogę go obejrzeć. Chciałbym móc oglądać w tym samym czasie gdy trwa buforing :smiley:

Pozdro


(Freeq52) #2

Jaką masz przeglądarkę i czy masz zainstalowane do niej jakieś dodatki, które mogą to powodować?


(Rzodkiewkowy Potwór) #3

Przeglądarka to Mozilla FIrefox, a dodatki mam takie http://i49.tinypic.com/24m5m6g.jpg i nie sądzę aby była to wina któregoś z nich :smiley:


(Freeq52) #4

Problem masz ze wszystkimi filmikami, w każdej jakości?

Zainstaluj najnowszego Adobe Flash Playera oraz Jave, spróbuj też odinstalować Greasemonkey oraz to od Lockerz - jeśli nie pomoże, to nie ma przecież problemu z ich ew. doinstalowaniem.


(fiesta) #5

Zasadnicza sprawa to jakie masz łącze ??


(Kuczkowiak) #6

Zasadnicze pytanie to raczej co się dzieje jak się nie zbuforuje do końca i klika na PLAY.Czy się przycina ,czy w ogóle się nie odtwarza? itp.itd.


(Łukash) #7

Próbowałeś wyłączyć dodatek kasperskiego bo może to on skanuję lub coś w tym stylu.


(Rzodkiewkowy Potwór) #8

Jakość filmu nie ma znaczenia. Dzieje się tak nawet ze ściąganymi plikami. Klikam “Download” czekam kilkanaście minut, w zależności od wagi pliczku i wyskakuje okienko z opcjami “Pobierz lub otwórz” Na szczęście pobiera wtedy z prędkością 25Mb/s (Łącze mam 512kb/s a po godzinie 21.00 mam około 700kb/s :smiley: dziwne zjawisko ale co zrobie :P) Normalnie to okienko powinno wyskakiwać po rozpoczęciu pobierania a nie pod koniec. Wyłączyłem wszystkie dodatki, zainstalowałem jave i nadal nic :smiley:


(Łukash) #9

Spróbuj( jak jest coś takiego) tymczasowo wyłączyć strażnika samej sieci w Kasperskim i zobacz ,czy to coś daję.


(Rzodkiewkowy Potwór) #10

Wyłączyłem “Web Anti-Virus” ale nie pomogło :smiley:


(Łukash) #11

Coś mi się zdaję że to zależy od Kasperka,albo się nie wyspałem :smiley: (tak na logikę>buforowanie dochodzi do 100%>plik czysty>odpala),jaką to wersja Kasperka?I czy to zjawisko zaczęło się “samo się”.Czy po czymś ,może pamiętasz :smiley:


(Rzodkiewkowy Potwór) #12

KIS 2010 ale coś mi się kojarzy, że kiedyś miałem już ten sam problem i wtedy posiadałem innego antywirusa :smiley:


(Łukash) #13

Popatrzyłem tu i tu .i może to być coś z KIS