Oglądanie filmów video - przyciencie kompa

Podczas gdy ogladam jakikolwiek film video, czy to przez gompplayera, subedita czy na youtube komp po pewnym czasie się zawiesza, dźwięk się zapetla i nie wyskauje żaden błąd… ;/

Przed tym zanim to zaczeło się dziać, update biosu robiłem ale zmieniłem z powrotem na tą stara wersje biosu.

No i co teraz robić? Czego to może być winna?

Mój sprzęt to:

Athlon AMD 3500+

1GB Ram jakaiś bezfirmowy

Galaxy GF 7600Gs

Płyta Główna - M2N4 SLI (Bios v. 0601)

Dysk Sata - 250GB WD

Reinstalacje windowsa robiłem (nawet zdarzyło się przyciąz podczas instalowania Windowsa raz ;/), stetrewniki karty graficznej nowe ściogałemm, nadal to samo.

Wcześniej całego kompa rozebrałem i przeczyściłem z całego kurzu i przypadkiem na zasilaczu uszkodziłem gniazdko od zasilania wentylatora i wentylator wymienniłem a zasilanie wyprowadziłem poza obudowe zasilacza, jest podłączone to wyjście takiego jakie jest np. przy dysku czy CD-Romie.

odinstaluj wszelkie kodeki audio-video, zainstaluj najnowsze kodeki K-Lite Codec Pack Full, zainstaluj KMPlayer.

hmm albo kodeki jak napisał KabutO wyżej albo jakiś wirus.też polecam k-lite codec pack i kmplayer lub all player 3.2,vlc media player

Wątpie żeby o kodeki chodziło ponieważ na YouTube jak filmiki ogladam też się zacina. A po drugie wcześniej też miałem te same kodeki i chodził normalnie.

do filmików na youtubie też jest dodatek potrzebny

Myśle że to moze być coś ze stabilnościa płyty głównej raczej, może ktoś wie jak można to sprawdzić czy płyta główna w jakiś sposób nie szfankuje?

a co ma pł.gł do zacinania się filmów :expressionless: , najlepiej ściągnij program VLC Media Player on ma już w sobie wszystkie kodeki :wink:

Bardziej może to zależeć od przeglądarki, zmień na inną i wtedy zobacz :smiley:

to ty jonek29 oglądasz filmy przez Firefox’a… :x fajnie, a jak to zrobić #-o

“Podczas gdy ogladam jakikolwiek film video, czy to przez gompplayera, subedita czy na youtube

wypowiedź Jonasza można odczytać jako rozwiązanie wszyskich problemów z odtwarzaniem… maniekz nie czepiaj się szczegółów, a pozatym wątpie aby jakakolwiek przeglądarka miała wpływ na odtwarzanie filmów flash [*.flv] :wink:

a pozatym co to da, że przeinstaluje, albo zainstaluje nową przeglądarke skoro on nie tylko z tym ma problemy… napisał, że ma problemy z odtwarzaniem jakichkolwiek materiałów video… :wink:

Diabeł tkwi w szczegółach a ja lubię się czepiać :smiley:

no właśnie widać =D>

do autora tematu:

zainstaluj VLC Media Player posiada on już wszystkie kodeki :wink:

A ja bym tam podczas oglądania filmów zajrzał do menedżera zadań i oblookał jaki proces żre procka.

Czasami problem nie dotyczy jednej rzeczy…