Oglądanie filmów z komputera na TV

po pierwsze - to co zaznaczyłeś na zdjęciu to nie jest wejście tylko WYJŚCIE (d-sub)

po drugie - weź się chłopie obudź !!

kup s-video- euro ja mam i nie narzekam działa

idealne na Twoje problemy:

http://www.allegro.pl/item618020033_kabel_vga_na_3rca_chinch_1_5m_%5E_tylko_u_nas_%5E.html

i np taka przejściówka:

http://www.allegro.pl/item617559329_przejscie_euro_rca_s_video_hurtownia.html

jeżeli chcesz to podłączyć przez euro do telewizora

PS.

nie przepłać za taka przejściówkę - nie dalbym za nią w życiu więcej niż 5zł. Tak poza tym to powinieneś dostać taką przy zakupie karty graficznej

Dziękuję za dobrą radę. O ile mnie pamięć nie myli - nie dostałem xD

Tak bardzo dobrze - o ten kabel chodzi - tylko o dłuższy xD Od komputera do telewizora trochę mam 1,5m to za mało, muszę poszukać dłuższego :wink:

Dodane 27.04.2009 (Pn) 18:23

Jak powinna być nazwa tego kabla - 3RCA -> VGA czy VGA -> 3RCA?

Zaniepokoiło mnie zdanie “kabla w drugą stronę [czyli VGA -> 3RCA] NIE MAMY !”

Który powinienem wybrać? Jestem zielony w tej kwestii…

znowu błyszczysz… #-o

kup sobie lepiej przedłużkę, chyba, że znajdziesz gdzieś jeszcze tak tanią i dłuższą przejściówkę

ps.

…z tą wysoką jakością za tą cenę może i przesadzają, ale komputer do telewizora podłączysz

Oh jak dobrze, że ty od urodzenia byłeś taki mądry w każdej kwestii =D>

Ja się chciałbym dowiedzieć, który powinienem wybrać i czemu

VGA na 3RCA

czy

3RCA na VGA

w szóstej klasie podstawówki chodziłem do kafejki, żeby znaleźć schematy portów chincz i euro, żeby zrobić kabel 15metrów do oglądania satelity od sąsiada…

Dobrze, że ty chodziłeś… ale nie każdy chodził i nie każdy zna się na wszystkim. Mam prawo spytać, a ty nie masz prawa mnie za to wyśmiewać…

A odpowiedzi dalej nie znam.

VGA na 3RCA

czy

3RCA na VGA

Który powinienem wybrać i czemu.

…a weź się zastanów skąd dokąd chcesz ten kabel podłączać i w którą stronę ma iść sygnał #-o

Z komputera do telewizora… czyli VGA na 3RCA - tak mi się wydaję. Jeżeli źle myślę, proszę mnie poprawić :wink:

Dodane 27.04.2009 (Pn) 19:19

No dobrze dziękuję wszystkim za porady.

Ciężko znaleźć pasujący mi kabelek.

Jak ktoś znajdzie jakieś linki z tego typu DŁUGIM kablem lub jakiś dobry przedłużacz, to proszę pisać, będę zaglądał.