Ogłoszenie - zmiany cześć 2

To akurat nie jest problemem, da się zmienić :slight_smile:

Dzięki serdeczne.

Teraz wygląda to dużo lepiej :smiley:

Przypuszczam że Twoje obawy są trochę na wyrost. Lisek na wszystkim trzyma rękę 8) . I pomimo koleżeńskiej atmosfery jaka panuje pomiędzy modkami i adminami :smiley: :smiley: :smiley: jesteśmy zobąwiazniwani do rzeczowej motywacji każdych “drastycznych” posunięć na forum. Oczywiście nie świadczy to o braku zaufania, ale pewne wewnętrzne ustalenia zostały podjęte i wszyscy się ich trzymają w celu uniknięcia wszelkich niejasności :slight_smile:

Bardzo dobry pomysł. Pochwała dla Liska i innych którzy pomogi w tym rozbudowanym hacku (po “pomógł mi” teraz pochwała). Jeszcze raz moje gratulacje. Ciekawa jest to inicjatywa :slight_smile:

Dodać należy jeszcze, że ta nowość ma możliwość blokowania tylko pisania postów osobom, które np. danego dnia wyjątkowo piszą bzdury.

Tak, więc nie zdziwcie sie jak komuś wyskoczy informacja

" Nie możesz pisać postów na tym forum"

Albo piszą wyjątkowe bzdury :smiley:

Jak pisza wyjątkowe bzdury to są inne metody. :wink:

Jeszcze jedna malutka zmiana doszła (dzięki Lazikar ) a dokładnie łączenie postów. Czyli jeśli ktoś napisze jeden post pod drugim, to automatycznie zostaną połączone, również nie będzie już (mam nadzieję :slight_smile: ) duplikatów postów. Jeśli ktoś, jakiś cudem, wyśle dwa lub więcej takich samych postów po sobie, to dostanie komunikat o błędzie z tym, że jedna kopia postu zostanie zapisana w bazie.

To byłoby na tyle nowości na ten tydzień :slight_smile:

A tak to wygląda.

Test 1

Złączono Posta : 30 Czerwiec 2005, 13:19:02

Test 2

Lazikar powinien dostać status “forumowy programista” :slight_smile:

Wreszcie mamy kogoś kto “odwala całą czarną robotę” :slight_smile:

IMHO wszystkie zmiany są na PLUS

Ten dodatek to akurat jest wielka pomoc dla Moderatorów. Nie musimy już łączyć postów, a to wiele nam czasu zajmuje. Dodatkowo zapewne nasz Damian się ucieszy, bo nie będzie miał problemów przez wysyłanie swoich postów w liczbie np. 5 sztuk o tej samej treści. :smiley:

Oczywiście jest to u niego wina łącza. :wink:

Ogólnie pomysł bardzoooooo ciekawy. Zobaczymy jak sie sprawdzi w praktyce :smiley:

Ciekawe jakie niespodzianki przyniesie nam kolejny tydzień :mrgreen:

Z nowości to są tu nowi “ciekawi” userzy

Nic dziwnego, wakacje ;]

PS Gratuluję hacka :smiley:

Dwa pytanka mam.

Jak nazywa się ten mod łączeniowy ?

Czy po złączeniu dwuch postów z czego jeden tylko był przeczytany przed wylogowaniem temat zastaje oznaczony jako nieprzeczytany ?

Z tego co robiłem testy to nie jest oznaczony jako nieprzeczytany po złaczeniu posta.

Jeśli potrzebujesz tego moda to napisz na PW to ci go udostepnie.

Szczerze to poszukuje własnie takiego który to tematy oznaczał by za nieprzeczytane.

Moda mozesz zalinkować na PW chyba ze sam musze się zaanonsować ?

Sam pisałeś czy przerabiałeś tylko, może dało by rade go trochę stuningowac ?

Poszło na PW.

Masz tam info.